UA
RU

Державний секретар США Ентоні Блінкен зіграв у Києві пісню Rockin’ In The Free World

Редагувати переклад

Сьогодні, 14 травня, державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен прибув до Києва з офіційним візитом. 

Державний секретар США Ентоні Блінкен зіграв у Києві пісню Rockin' In The Free World-Фото 1

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен прибув до Києва з офіційним візитом. Президент Володимир Зеленський зустрівся з Ентоні Блінкеном. Участь у зустрічі також узяла спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер. Володимир Зеленський висловив вдячність керівництву США та всьому американському народові за схвалення пакета допомоги для України. На зустрічі обговорили ситуацію на передовій, зокрема на Харківському напрямку, та першочергові потреби Збройних Сил України. А також підготовку Глобального саміту миру, перспективи укладення двосторонньої безпекової угоди та євроатлантичну інтеграцію України.

Державний секретар США Ентоні Блінкен зіграв у Києві пісню Rockin' In The Free World-Фото 2

Ввечері Ентоні Блінкен зіграв і заспівав у києвському барі «Бармен Диктат». Державний секретар США обрав пісню Ніла Янга Rockin’ In The Free World. Перед виступом він звернувся до публіки:

«Сполучені Штати з вами, і більшість світу з вами. І вони бьються не тільки за Україну, але й за вільний світ. І вільний світ з вами також».

Нагадаємо, що минулого місяця Президент США Джо Байден підписав законопроєкт, який раніше схвалили Палата представників і Сенат. Він передбачає майже 61 мільярд доларів військової та економічної допомоги Україні.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України, Instagram / Бармен Диктат

Читайте також: АМЕРИКАНСЬКІ ЗІРКИ ЗАКЛИКАЛИ КОНГРЕС США ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ

Статті на тему