UA
  RU

  В активному пошуку: сповідь самотньої дівчини, яка шукає кохання

  Редагувати переклад
  Ім'я нашої героїні Карен Зіркл. Вона знає, що таке страждати від самотності і ділиться своїми думками з The Everygirl. А ми відчуваємо її біль та перекладаємо сповідь "кошатниці" спеціально для всіх, хто прогинається під тягарем самотності. 
  
  В активному пошуку: сповідь самотньої дівчини, яка шукає кохання.

  Bumble, Tinder, Hinge, Coffee Meets Bagel, OkCupid, Match… Список додатків для знайомств можна ще довго продовжувати. Зустріч в інтернеті – це вже не новина, а норма життя. Свайп праворуч - свайп ліворуч. Це перетворилося на мій ранковий та вечірній ритуал. Я часто розповідаю друзям про те, що йду на перше побачення. Вони зазвичай запитують: Звідки він? І це питання не означає, з якого він міста чи району — це означає, що їх цікавить, з якого він застосування. Я просто знизую плечима і відповідаю: "Bumble" або будь-яке інше, яке я нещодавно скачала в телефон. Три мої найкращі подружки у стосунках, двоє з яких — у стосунках із хлопцями з Bumble.


  Якщо ми йдемо до бару або іншого розважального закладу, і починає грати пісня Бейонсе “Single Ladies”, то улюлюкання та колючих зауважень мені не уникнути. Я просто не можу її чути!

  Читайте також: ЯК СТВОРИТИ АНКЕТУ НА САЙТІ ЗНАЙОМСТВ, ЩО ЗАСЛУЖИТЬ СВАЙП


  П'ять років як я то качаю, то видаляю програми для знайомств. Я впевнена, що свайпіла понад мільйон разів (бідні мої пальці). Ніколи не мала особливого успіху у чоловіків, а стадія «Хто ми один одному» тривала від сили п'ять місяців, і лише одного разу я могла сказати, що мої стосунки почалися з додатка. Тільки тому свайпу вправо я ще маю слабкий проблиск надії, що це працює. Чим більше я свайпаю (і свайпаю, і палю), тим більше замислююся про те, скільки дівчат зустріло хороших хлопців завдяки додатку, тому мій час ще прийде. Я щиро вірю в те, що пропустила статтю «how-to», яка бродить по інтернету, тому що багато дівчат, яких я знаю, мають інформацію, як знайти хлопця онлайн. А я поки що свайпаю ліворуч і праворуч, здається, вічність. 

  В активному пошуку: сповідь самотньої дівчини, яка шукає кохання.

  Коли моя найкраща подруга вперше потрапила в Bumble, клянуся, вона свайпнула від сили п'ять разів, перш ніж зустріти свого нинішнього бойфренда. Я слухала про перше побачення, друге побачення, третє побачення… і офіційне побачення вже як пари. Я подумала: "Чорт візьми, та що я роблю не так?" Ця думка пробігла у голові раніше, ніж я встигла її привітати. Я дуже люблю свою подругу і її хлопця, і всіляко намагаюся радіти за них, але частини мене було так сумно. Що вона робила інакше? Може, мені траплялися просто не ті хлопці? У мене підвищені стандарти? Думаю, відповіді на ці запитання такі: «Напевно, ні, можливо пару хлопців і були не тими, але більшість із них — цілком гідні варіанти, і однозначно ні». Сподіваюся вона одного разу нап'ється і розповість мені секрет стосунків, побудованих в онлайн, які мають усі мої друзі. 


  Читайте також: ЯК ПЕРЕСТАТИ ПАНІКУВАТИ І ПРИЙНЯТИ СВОЮ САМОТНІСТЬ

  Після того, як я йду на побачення, яке, як мені здається, пройшло напрочуд добре, я зазвичай надсилаю повідомлення про те, що дісталася додому і що мені було дуже весело. У відповідь я отримую подібний меседж. Тоді я думаю: "О, супер!" і потім пару днів чекаю від них якоїсь ініціативи, а коли усвідомлюю, що нема чого чекати, і я для них залишилася непоміченою, тисячі думок долають мою бідну голову. Традиційно ці питання починаються з моєї особистості, а потім стають дуже специфічними — чи можливо вся справа в моїх 96-сантиметрових стегнах?

  Через думки і питання подібного роду я відчуваю легку депресію, тому що вся моя впевненість, з якою я йду на побачення, випаровується до того моменту, як голова стосується подушки.   Після перших побачень я шукаю причину відмовитися від подальших зустрічей у своїй зовнішності. Іноді мені навіть здається, що я не так пахну, і друзі просто соромляться про це сказати. Зазвичай ці думки тривають п'ять секунд, а потім я говорю собі: «Ну неїє». Ставати невидимкою після трьох-чотирьох побачень - ось що ранить мене найбільше. Я припускаю, що їх задовольняє моя зовнішність, раз вони хочуть побачитися зі мною знову, значить вся справа в моїй особистості - або, що ще гірше, вони напевно свайпнули дівчину симпатичніше і зараз ведуть миле листування в додатку. 

  В активному пошуку: сповідь самотньої дівчини, яка шукає кохання.


  Зважаючи на все сказане, я проходила фазу ненависті до чоловіків. На жаль, це тривало недовго. Я проголосила своїм друзям після жахливого побачення, що мені час взяти перерву від чоловіків і сфокусуватися на собі. Але не минуло й тижня, як я прийшла на роботу з опущеними плечима та заявила, що в мене побачення увечері. Мене збентежив той факт, що я не могла довго не свайпити. 

  Я — молода дівчина, яка живе у великому місті, тому в мене не бракує холостяків — то де ж він? Я вимотана тим, що одна в суботній вечір, коли мої улюблені друзі знаходяться поряд зі своїми половинками. Я вдячна і водночас стомлена від запитань друзів про мої побачення, від того, що вони намагаються звести мене з кимось, і особливо від того, що подружка мені шепоче на вухо: «Я сказала всім, щоб не брали із собою хлопців, тому ти не почуватимешся так самотньою». 

  Я твердо вірю в те, що «все трапляється з якоїсь причини», тому з цією установкою в голові я запевняю себе, що всі ці невдалі побачення наближають мене до свайпу «Містера Того Самого».


  Пошук особливої ​​людини це і пригода, і складний процес. Завдяки сучасним технологіям мені пощастило сходити на побачення з неймовірними людьми. Не зустрівши цих чоловіків і не сходивши з ними на побачення, я б ніколи не стала тією людиною, якою я сьогодні. Вони допомогли мені більше зрозуміти, що мені подобається, а що ні, навіть незважаючи на те, що я провела незліченну кількість ночей, плачучи в подушку. Я звинувачувала своє тіло, особистість, все, що завгодно. Я вродлива, я сильна, я розумна. Правильна людина з'явиться у моєму житті. Мені просто потрібно набратися терпіння та продовжити свайпит. 

  Автор матеріалу - Карен Зіркл, журналіст сайту The Everygirl. 

  Переклад: Вікторія Ваків

  Джерело фото: unsplash.com

  Статті на тему