UA
RU

Фотовиставка «ЛГБТІК+ на захисті України» пройде в Києві

Редагувати переклад
Фотовиставка "ЛГБТІК+ на захисті України" відкривається сьогодні в Музеї Тараса Шевченка в Києві.
Фотовиставка «ЛГБТІК+ на захисті України» пройде у Києві-Фото 1

«ТЕРГО» — громадська організація батьків дітей, що належать до ЛГБТК-спільноти спільно з організацією QUA, що об’єднує ЛГБТК-українців у США та організацією «Точка опори ЮА» запрошують вас взяти участь у фотовиставці «ЛГБТІК+ на захисті України» та панельній дискусії.

Мета фотовиставки показати ЛГБТКІ+ українців, які з гордістю служать в українській армії та займаються волонтерством на користь своїх громад, захищаючи країну з першого дня нападу Росії на Україну. Ці ЛГБТКІ+ українці щодня ризикують своїм життям заради кращого, безпечнішого майбутнього. Ми сподіваємося, що фотовиставка зможе передати наше почуття гордості та поваги до всіх ЛГБТКІ+ людей, які служать в армії та/або допомагають своїм громадам, а також покаже, що наше майбутнє можливе лише з ЛГБТКІ+ спільнотою.

Виставка відкривається у п’ятницю, 18 листопада, з 14 до 18 у музеї Тараса Шевченка (м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 12).

Церемонія відкриття у Вашингтоні та Нью-Йорку відбудеться в грудні 2022 року. Якщо маєте бажання відвідати виставку стежте за новинами за посиланням.

Читайте також: «ПО-ПЕРШЕ, МИ РУЙНУЄМО МІФІ, ЩО ЛГБТ-ЛЮДИ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ПАТРІОТАМИ, ПО-ІНШЕ, ЩО УКРАЇНА – ГОМОФОБНА ДЕРЖАВА», — ЮРА ДВІЖОН, СПІВЗАСНОВОК

Статті на тему