UA
RU

Де придбати екологічні товари в Україні

Редагувати переклад
Офлайн та онлайн-магазини, про які потрібно знати кожному. 

екологічні товари Україна

Магазини, що продають екологічні товари:

Боротьба за екологію - не просто новий тренд, який скоро піде в небуття (сподіваємося, так і справді не станеться), а єдина можливість допомогти нашій планеті. Наведемо трохи шокуючої статистики. Як кажуть канадські вчені, до 2100 року людство викидатиме щодня близько 100 мільйонів тонн сміття, а Україна вже зараз перебуває на дев'ятому місці серед десяти країн із найбільшим обсягом відходів на людину. Звичайно, варто регулювати питання виробництва пластику та переробки сміття на рівні держави, а не окремо взятих людей, але почати справді варто з себе. 

Читайте також: Як скоротити кількість пластику у повсякденному житті

 

NoWasteShop

еко магазини київ

Де купити онлайн: @nowaste_shop

Адреса магазину: вул. Саперно-Слобідська 25/4, м. Київ

Громадські станції сортування сміття «Україна без сміття» займаються не лише своїми прямими обов'язками та допомагають сортувати сміття як у Європі. У їхньому спеціалізованому магазині можна купити всі товари, які допоможуть вести екологічний спосіб життя та назавжди змінять уявлення про звичні речі. Товар найрізноманітніший: шопери, багаторазові тканинні мішечки для продуктів, бамбукові щітки та палички для чищення вух, книги про екологію і навіть багаторазові бахіли! Все це можна купити офлайн та онлайн. Таким чином ви не тільки допоможете природі, але й зробите внесок у фінансування станції з переробки сміття. 

 

Karma Ecostore

де купити екологічні товари Київ

Де купити онлайн: @karma.ecostore

Філософія цього онлайн магазину передбачає, що турбота про навколишнє середовище створить позитивну карму не тільки для нас самих, але і для майбутніх поколінь. У Karma Ecostore крім стандартних еко-товарів можна купити, наприклад, багаторазові металеві трубочки та екологічний паперовий скотч. Упевнені, що у вашому арсеналі поки що немає цих речей, тому саме час виправити ситуацію. 

Читайте також: Небанальні Instagram-акаунти, на які варто передплатити

 

Vegvam

еко товари київ

Де купити онлайн: @vegvam_

Адреса магазину: вул. Велика Васильківська 14, м. Київ

Від кухлів для кави, багаторазових мішечків та посуду до незамінних засобів гігієни – у Vegvam можна знайти все, що потрібно для повсякденного екологічного життя. Товари можна замовити онлайн або купити в корнері в Bali Bowl Cafe. Це якраз той випадок, коли вдасться поєднати приємне з корисним: з'їсти десерт або боул без цукру в затишному кафе і купити еко-товар, що сподобався. 

 

UF.bee

екотовари в Україні

Де купити онлайн: @uf.bee

Адреса магазину: Грушевського 19, м. Івано-Франківськ (ресторан Urban Space 100)

Всі ми знаємо про шкоду пластикових пакетів для екології, але навіть той факт, що термін його розкладання, залежно від типу матеріалу, може бути від 100 до 1 000 років, не зупиняє нас від їх покупки. Головний аргумент більшості такий: «що ж їх замінити, щоб це було комфортно?». По-перше, шоперами. По-друге, упаковувати ягоди, фрукти або їжу, яку берете із собою на роботу, варто не в маленькі поліетиленові пакети, а в багаторазові воскові серветки. Так, уявіть собі, такі є! Тепер, коли купуватимете зелень на ринку, горіхи на вагу або авокадо, не доведеться брати всім ненависні пакети. 

Читайте також: 6 способів жити більш екологічно та усвідомлено

 

TOBI torba

тканинна сумка шоппер купити київ

Де купити онлайн: @tobi_torba_brand

Шопери зараз можна купити на будь-якому кутку, починаючи з ринку та закінчуючи супермаркетами та Інстаграмом. Якщо не хочете зустріти на вулиці людину з такою ж еко-торбою як у вас, придивіться до авторських виробів, які шиють у невеликій кількості та за власними екскізами. Один із таких магазинів — TOBI torba. 

Ozero UA

купити в Києві це товари

Де купити онлайн: @ozeroua

Адреса магазину: вул. Набережно-Лугова 8, другий поверх, м. Київ

Ozero UA розташований на території IZONE. Там ви не тільки зможете купити потрібні вам товари, а й дізнаєтесь більше про екологічний спосіб життя. На обліковий запис магазину можна передплатити хоча б заради того, щоб не пропускати цікаві пости.

Читайте також: Неправдиві факти: 10 міфів про декоративну косметику

 

Chouchou bag

сумка шоппер тканинна купити україна

Де купити онлайн: @chouchou.bag

Якщо стандартні шопери вам не подобаються, зверніть увагу на бренд Chouchou (шушу), де кожна сумочка виготовлена ​​з натуральної тканини, а малюнок або цитата придумана та намальована ілюстратором. Повірте, шопери можуть бути не лише корисними, а й гарними. Ці точно підійдуть під будь-який образ, навіть класичний. 

Статті на тему