UA
RU

Imagine Dragons зняли кліп про війну Україні

Американський гурт Imagine Dragons представили новий кліп на пісню Crushed, який було знято в Україні. Мета кліпу — підтримка збору коштів на відбудову країни.

Imagine Dragons зняли кліп про війну Україна-Фото 1

Відео не пісню Crushed — це не просто кліп, а справжній короткометражний фільм. Його режисером став Тай Арнольд. Він працював з Imagine Dragons над кліпом Believer. Crushed був знятий в Україні. Фільм розповідає реальну історію 14-річного хлопчика Сашка із села Новогригорівка Миколаївської області. Це село було окуповане росіянами протягом п’яти місяців, допоки його не звільнили українські військові. Сашко вижив завдяки тому, що переховувався у бомбосховищі. Його будинок і школа досі в руїнах. Відео завершується кадром зі словами: «Сашко та його родина сподіваються відновити свій дім. Як і багато інших. Вони все ще тут».

Мета релізу фільму на пісню Crushed — підтримати напрям «Відбудова України» фандрейзингової платформи United24, амбасадором якої є гурт Imagine Dragons. Фронтмен гурту Ден Рейнольдс розкрив ідею відео:

«Історія Сашка розриває серце, як і тисячі подібних історій людей, що відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні сім’я Сашка живе без електропостачання та не може користуватись жодними іншими комунальними послугами. Ми сподіваємося, що люди скористаються можливістю зробити внесок через United24 та поділяться інформацією задля відбудови України».

Imagine Dragons зняли кліп про війну Україна-Фото 2

Короткометражна стрічка присвячена мужності українського народу. Crushed — заклик до світу про допомогу. Режисер Тай Арнольд розповів історію створення фільму:

«Я провів минулу зиму в Україні, доставляв продукти людям, які цього потребували. Багато з них все ще перебували під артилерійськими обстрілами. Або були нещодавно звільнені від окупації. Я постійно спілкувався з учасниками гурту на тему побаченого. І вони швидко запропонували зняти відеокліп, який би відображав емоції простих українців, що страждають від війни. Мені дуже сподобалась ця ідея. Imagine Dragons активно допомагають Україні. Я побачив у цьому можливість показати людям, як ця війна впливає на життя. Під час подорожей я зустрів Сашка, який пережив місяці обстрілів. Нещодавно він повернувся до рідного села і побачив, що воно повністю зруйноване. Це відео частково показує те, що пережив Сашко. І що продовжують переживати тисячі інших українців щодня». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24, Instagram / Ty Arnold

Читайте також: ГУРТ TVORCHI І UNITED24 ЗБИРАЮТЬ КОШТИ НА ЗАКУПІВЛЮ ІНКУБАТОРІВ

 

 

Статті на тему