UA
RU

Як бути більш зібраною з ранку

Редагувати переклад
Ранок – не найкращий час для подвигів, але ми спробуємо зламати це правило.

Як бути більш зібраною з ранку.

Ранок, а особливо зимовий ранок, перетворює нас на лунатиків, яким нічого, крім додаткової порції сну, більше не потрібно. Але, на жаль, ваш начальник буде не дуже радий тому, що ви спізнюєтеся на роботу, а навіть якщо і приїжджаєте вчасно, то мало схожі на людину, готову братися за будь-які завдання з ентузіазмом та наснагою. Але в нас припасено три ранкові ритуали, які здатні повернути вам бадьорий настрій і налаштувати на активний день.

Подумайте про одну річ, за яку ви вдячні

Складно зосередитися на чомусь позитивному, коли ви уявляєте свій шлях на роботу через кучугури та вкриті льодом стежки, але потрібно взяти себе в руки та постаратися подумати про хороше. Це може бути все, що завгодно - смачний і корисний сніданок, чашка пряної кави, книга, якою ви зачитуєтеся в метро, ​​теплі шкарпетки. Просто подумки подякуйте життя за те, що у вас є, а не лайте його за те, чого у вас немає.

Читайте також: 5 ЛАЙФХАКІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ШВИДШЕ ЗІБРАТИСЯ ВРАНКУ

Спробуйте зробити вправу з дихання

Якщо вранці ви відчуваєте безпричинну тривожність або вантаж дня починати тиснути на ваші груди, одних подяк буде недостатньо. У цьому випадку чудово підійде проста дихальна вправа: зробіть глибокий вдих носом, затримайте дихання на 10 секунд, потім глибоко видихніть ротом і знову затримайтеся на 10 секунд. Більш серйозна ситуація вимагатиме більш серйозного підходу, наприклад, медитації чи йоги. 

Поставте ціль на день

Список справ на день допомагає зібратися в купу і розподілити час на кожне завдання, але to-do list з нескінченною кількістю підпунктів, які можна виконати тільки у випадку, якщо у вашій добі всі 48 годин може увігнати в ще більшу депресію. Виберіть тільки одну-єдину велику мету - це допоможе вам швидше сконцентруватися на її виконанні та довести розпочате до кінця. Маленький бонус: якщо вам вдалося виконати завдання і ви взялися за наступне, почуття тріумфу не залишить вас ні на секунду. 

Джерело фото: instagram.com/gerihirsch

Статті на тему