UA
  RU

  Як правильно сваритися зі своїм чоловіком

  Редагувати переклад
  Ці правила допоможуть не перерости сварці у справжній конфлікт.
  
  
  
  Як правильно сваритися зі своїм чоловіком-Фото 1

  Вибирайте правильний час

  Знову причиною сварки став немитий посуд? Логічно, що ви повинні обрушитися зі звинуваченнями прямо на місці злочину, але ми радимо зробити глибокий вдих і поставити собі кілька запитань: Що ви робили до цього? (наприклад, ви тільки прийшли з роботи і дуже втомилися), Що робив до цього ваш партнер? (наприклад, він готував серйозну презентацію на зустріч із клієнтом), «Чиї це тарілки?» (наприклад, там є посуд, з якого ви теж якщо). Який напрошується висновок: вам потрібно знайти підходящий час та настрій, перш ніж розпочати «серйозну розмову». Можливо, ви неаргументовано звинуватите у всіх гріхах чоловіка, хоч і самі не менше винні.


  Починайте пропозицію з «я відчуваю», а не «ти такий-сякий»

  Бажаєте конструктивної розмови? Тоді не починайте його зі звинувачень. Чим більше ви дорікатимете і лаятимете чоловіка, тим агресивніше він буде вам відповідати. У такому стані зрозуміти хто має рацію, хто винен практично неможливо. Зазвичай такі сварки розростаються до неймовірних масштабів, і початковий предмет конфлікту йде на десятий план. Якщо ж ви починаєте з «я відчуваю», то фокус у розмові спрямований на вас, а не на нього, тому результатом буде швидше за діалог, ніж сварка.

  Читайте також: КОЛИ ПОЧУТТЯ ОСТИЛИ: ЯК ПОВЕРНУТИ КОХАННЯ У ВІДНОСИНИ


  Одну хвилину говоріть, а дві – слухайте

  Вам потрібно уважно вислухати думку опонента, перш ніж наводити свої доводи. Небажання розуміти іншу людину і небажання дійти компромісу. Зробіть над собою зусилля і почуйте вашого чоловіка (адже він, по суті, знаходиться у вашій команді) - це дозволить вам вирішити проблему і помиритися.

  Пом'якшіть сварку жартом

  Жарт здатний розрядити напружену атмосферу і пом'якшити будь-який ваш випад. Сміх - це не тільки таблетка від старості, а й найкращі ліки для поранених почуттів вашого партнера. Але використовуйте цей прийом тільки в тому випадку, якщо об'єктом розбіжностей послужила дрібниця (та ж немитий посуд), якщо корінь зла в глобальній проблемі (ви фліртували з іншим чоловіком) — не вийде.

  Читайте також: КРИЗА У ВІДНОСИНАХ: ПРИЧИНИ І ШЛЯХИ РІШЕННЯ


  Вибачтеся, якщо винні

  Ви накричали, обізвали, звинуватили, але самі відчуваєте, що неправі? Є лише один спосіб виправити ситуацію — перепросити. І зробити це максимально щиро, без жодних фальшивих інтонацій. Нехай вам складно стати на горло своєї гордості, але кожен повинен відповідати за свої вчинки (позиція «я ж дівчинка, він повинен перший підійти» тут не пройде). 

  Джерело фото: unsplash.com

  Статті на тему