UA
  RU

  Як запрограмувати себе на успіх

  Редагувати переклад
  Як казав Дейл Карнегі, "Успіх - це отримання того, чого ви хочете. Щастя - це хотіти те, що ви отримуєте".
  Як запрограмувати себе на успіх-Фото 1

  @pepamack

  Кожна людина мріє про успіх, маючи на увазі під цим поняттям щось своє. Безумовно і незаперечно всім відомо те, що тільки постійний рух уперед допомагає досягти успіху. Але чи це так насправді? Чи можна лише за допомогою фізичних зусиль досягти висот у житті? Чи все-таки є ще щось важливе?

  Подяка

  Перед тим, як отримати щось більше від життя, необхідно бути вдячним за те, що ви маєте вже сьогодні. Заведіть «щоденник подяк» або просто промовляйте щонайменше п'ять разів «Дякуємо новому дню». Робіть це щодня. Через деякий час ви помітите, як багато маєте і скільки всього вдалося досягти за допомогою цієї простої практики. Всесвіт багатий і щедрий, але він любить, коли його шанують, цінують і дякують.

  рух

  Хто б що не говорив, але шлях не менш важливий за мету. Ви набуваєте колосального досвіду тільки в русі: коли стукаєте в замкнені двері; отримуєте 1 із 10 «ТАК»; тестуєте всі варіанти вирішення завдання, сподіваючись, що якийсь «вистрілить». Неможливо дізнатися, що таке успіх, лежачи на дивані. Але хіба що для вас це якийсь виграш. І всоте куплена лотерея принесла вам кругленьку суму. У всіх інших випадках потрібно добре попрацювати, перш ніж стати успішним.

  Читайте також: ЩО ВАМ ЗАВАЖАЄ ПРИЙТИ ДО МЕТИ: 5 ПРИЧИН НЕВДАЧІ

  Як запрограмувати себе на успіх-Фото 2

  @pepamack

  Віра

  Звідусіль твердять про те, що треба вірити у себе. І доводити протилежне – справа безрезультатна. Існує безліч реальних прикладів, коли з допомогою віри зцілювалися від важких захворювань. Це величезна сила, яку неможливо виміряти та спробувати на дотик. Але її проживання в головному джерелі життя – у серці, і повна відсутність сумнівів, обдарує вас усіма благами, яких забажаєте.

  Візуалізація

  Все те, що ви можете уявити, ви здатні мати. Про важливість візуалізації зрозумілою мовою розповідає у своїй книзі «Підсвідомість може все» Джон Кехо. Тільки не поспішайте говорити, що цей метод досягнення успіху не працює. Якщо ви «з'їсте на цьому собаку», то будете приємно здивовані тим фактом, що регулярні практики та розуміння можливостей вашого мозку творять дива. Почніть свій шлях до візуалізації з прочитання рекомендованої книги. Це зовсім не нудне читання, а чудове «прокачування мізків».

  Читайте також: ЯК СТВОРИТИ МУДБОРД І ВПЛОТИТИ МРІЇ У ЖИТТЯ

  Як запрограмувати себе на успіх-Фото 3

  @pepamack

  Позитивні установки

  Важливість позитивних тверджень для досягнення успіху необхідна, як ковток свіжого повітря після виходу з лазні. Відомий британський рок-музикант, співак, композитор, художник і письменник Джон Леннон не приховував свого інтересу до сили мозку та позитивних установок. Його репертуар містить глибокий сенс і відмінну мотивацію для того, щоб повірити в себе і свої можливості. 

  Складіть свій список позитивних тверджень та промовляйте їх щодня (по 3 рази). Не думайте про те, що хтось вважає вас позбавленим розуму. Ви творите своє життя. Так перетворите її на свято.

  Інтуїція

  Чим розвиненіша інтуїція, тим легше «зловити удачу за хвіст». Існує безліч вправ для того, щоб вона була для вас, як вірна подруга – не обдурить і не зрадить. Найпопулярніше з них – зазирнути всередину себе. Розуміння можна досягти лише за глибокого розслаблення, хоча б на 10 хвилин. Це може бути усамітнення у спокійному місці, прогулянка у парку або медитація. Якщо ви навчитеся чути свій внутрішній голос, то будь-яке рішення не буде для вас проблемою, а стане приємною пригодою. Тільки пізнавши себе, можна настроїти споріднений зв'язок зі своєю інтуїцією. 

  Медитація

  Глибоке розслаблення допомагає стати не лише спокійнішою людиною, а й «намедитувати собі успіх». Медитація – це молитва. І чим вона більш щира і в найдрібніших деталях, тим реальніше не тільки поставити позначку «зроблено» у своєму блокноті, а й дійти більш усвідомленого та щасливого життя. 

  Якщо ви ніколи раніше не медитували, почніть із малого. Увімкніть якусь мантру, надягніть навушники та з'єднайтеся з музикою. Можливо, з першого разу не вийде все ідеально, але, головне, прагнення та регулярність.

  Автор: Марина Січкар

  Статті на тему