UA
RU

Картини, створені тваринами з притулку на Київщині, розіграють серед благодійників

Редагувати переклад
Благодійний фонд
 Щаслива лапа влаштувавши аукціон картин, які створили коти та собаки з притулку "Відродження" в Обухівському районі на Київщині. Кошти необхідні, щоб закрити збір коштів на будівництво ветеринарного кабінету біля притулку. повідомили представники фонду 24 жовтня у Facebook. 

Картини, створені тваринами із притулку на Київщині, розіграють серед благодійників-Фото 1

У притулку мешкає 200 собак і 40 котів. Також кошти спрямовуватимуть на покращення умов проживання тварин у притулку – будівництво нових вольєрів та забору, закупівля медикаментів та кормів для тварин.

Картині розіграють серед людей, які надіслали донати з 21 по 31 жовтня включно. Нагороду отримає й власник найбільшого внеску – йому подарують картину, яку створив незрячий пес Рей, який живе у притулку понад десять років.

Картини, створені тваринами із притулку на Київщині, розіграють серед благодійників-Фото 2

Картини, створені тваринами із притулку на Київщині, розіграють серед благодійників-Фото 3

Картини, створені тваринами із притулку на Київщині, розіграють серед благодійників-Фото 4

«Будівництво ветеринарного будиночка триває з літа та вже на фінальному етапі. За цей час приміщення з розваленого сараю перетворилось на повноцінний сучасний простір з двома кімнатами: карантинною і операційною», – пишуть представники притулку.

Зараз у будиночку залишилося завершити внутрішні оздоблювальні роботи та закупити необхідне ветеринарне обладнання та карантинні бокси для хворих тварин.

Читайте також: SMALL TALK: РЕЖИСІРКА НАДІЯ МИКОЛАЄНКО ПРО ПРОЕКТ «СЛУЖБОВІ СОБАКИ ТА ЇХНІ ЛЮДИ» 

Статті на тему