UA
RU

Найкращі програми для медитації

Редагувати переклад
Ловіть дзен за допомогою свого смартфона!

Найкращі програми для медитації для iOS та Android фото

Стрес та депресії, безсоння, катастрофічна втома, постійна роздратованість — тепер упоратися з усіма цими проблемами можна за допомогою медитації. Переваги цього заняття не можна ігнорувати: медитації знижують кров'яний тиск, покращують імунну систему, здатність концентруватися і знижують стрес. Навіть у цьому питанні вам допоможе незмінний друг та товариш – смартфон! Може здатися нелогічним використання технологій для медитації, але ці програми були розроблені фахівцями, щоб допомогти вам зосередитися, розслабитися та стати справжніми профі у ловлі дзена.

Читайте також: Англійська без акценту: канали, подкасти та програми для постановки вимови

 

Headspace

Найпопулярніше і, мабуть, найзручніше додаток для медитації вигадав консультант з клінічної медитації Енді Паддікомб. Headspace багато в чому навчальна програма, і якщо ви ніколи не медитували, починати має сенс саме з неї. Додаток включає щоденні практики тривалістю 10 хвилин. Однак для того, щоб дійсно добре розслабитися, вам знадобиться хороше знання англійської: аудіотренер Headspace (як і всі інші) проводить практику медитації саме цією мовою.

Творці програми не чекають багато від користувачів, достатньо присвячувати медитації лише десять хвилин на день. Як і будь-який хороший персональний тренер, програма буде весь час тримати вас в курсі того, що відбувається. Існує сторінка відстеження вашого прогресу, система друзів, яка дозволяє вам мотивувати товаришів, а також нагадування про практику. Емма Вотсон є шанувальником додатка і називає його «своєрідним генієм».

 

Пробудження йоги

Автори програми впевнені, що світ стане кращим, якщо щоранку люди прокидатимуться з одухотвореним настроєм. Для цього шість тренерів записали 22 аудіопрограми (від 8 до 15 хвилин кожна) для спокійного ранкового пробудження, до якого включені медитація, йога і навіть розтяжка. Щоб вибрати тренера, який підійде особисто вам, завантажте по одній безкоштовній програмі у кожного та прослухайте прев'ю всіх інших.

Програми для медитації фото

Take a Break! - Meditations for Stress Relief

Якщо після стресового робочого дня ви втомилися і не можете ні на чому сфокусуватися, то очистіть свій розум за допомогою програми Take a Break! Програма має дві аудіо медитації, одну 13-хвилинну для глибокого зняття стресу та одну 7-хвилинну, призначену для релаксації на роботі.

Трек релаксації на роботі ідеальне підійде для швидкої перерви або під час обіду. Ви можете налаштувати обидва посібники відповідно до ваших потреб, вибираючи між заспокійливою музикою, звуками природи або відсутністю фонового шуму. Додаток було створено Мері Меддукс та Річардом Маддуксом, найвідомішим за їх популярний подкаст Oasis. 

 

Stop, Breathe & Think: Meditate

Ця програма пропонує користувачам більше 30 безкоштовних видів занять, включаючи медитації, йогу, дихальну гімнастику та акупресуру (масаж, який здійснюється тиском пальцями на певні точки тіла). На початковій сторінці програма пропонує зафіксувати ваш емоційний стан (те саме опитування можна пройти і після медитації). Додаток оцінили експерти премії Webby People's Voice Award та нагородили у номінації Best Health App 2017.

Найкращі програми для медитації для iOS та Android фото

Omnava

Не всі починають медитувати, виходячи з тих самих міркувань, тому не всі медитаційні практики повинні бути однаковими. В Omnava є бібліотека керованих медитацій, багато з яких мають конкретні цілі, такі як покращення сну або втрата ваги. Широка різноманітність також стане в нагоді, якщо ви намагаєтеся зосередитися при повторному прослуховуванні однієї і тієї ж керованої медитації. 

 

Заспокойся

Ця програма - одне з найбільш функціональних і приємних у використанні. Воно складається із трьох головних розділів: «Музика», «Медитації» та «Сон». Розділи «Музика» та «Медитації» розбиті на категорії за цілями, а вкладка «Сон» складається з аудіосказок на ніч, тому можна навіть поринути в дитинство. У безкоштовному режимі є 13 програм з медитації, 21 трек і 5 казок, але ви можете оплатити преміум-доступ і отримати весь контент.

Найкращі програми для медитації для iOS та Android фото

Pacifica - Stress & Anxiety

Додаток створено командою розробників із Сан-Франциско. Його основне завдання — допомогти людям, які мають проблеми із психічним станом без дорогих походів до психотерапевтів. Додаток допомагає боротися зі стресовими станами та хвилюваннями. Використовуючи функціонал програми, ви зможете фіксувати свої емоції, пережиті протягом дня внаслідок тієї чи іншої події, та проаналізувати їх. Для досягнення мети можна використовувати медитацію, або ставити перед собою невеликі цілі та поступово досягати їх.

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему