UA
  RU

  Маргарет Етвуд напише продовження «Оповідання служниці»

  Редагувати переклад

  Маргарет Етвуд напише продовження «Оповідання служниці»-Фото 1

  Роман канадської письменниці «Розповідь служниці» було опубліковано у 1985 році, але навіть у наші дні не втрачає актуальності. Можливо, саме через це Маргарет Етвуд вирішила випустити його продовження. Нова книга отримала назву The Testaments та вийде у вересні 2019 року. Дія в ньому відбуватиметься через 15 років після подій першої частини, а сама розповідь вестиметься від імені трьох героїнь. 

  Читайте також: Мадам Оракул: хто така Маргарет Етвуд?

  Антиутопія розповідає про похмурий світ, у якому більшість жінок не може мати дітей, а ті, хто здатний виносити та народити дитину, стають служницями у багатих та заможних сім'ях. Вони виступають інкубаторами, щоб народити дітей командорам та їхнім дружинам, а після цього не мають права бачитися з новонародженим. Через погану екологію зачати дитину дуже складно, а народити стає зовсім непосильним завданням. 

  Читайте також: 7 книг, що стали серіалами

  На основі книги було знято фільм, поставлено оперу, а в 2016 році світ побачив серіал «Розповідь служниці». Його творці вже показали свій варіант розвитку подій, тому дуже цікаво, що запропонує читачеві Маргарет Етвуд. Безперечно, сюжети відрізнятимуться, але який із них фанатам історії сподобається більше? Відповідь дізнаємось дуже скоро. 

  Статті на тему