UA
RU

Сеть оптик “Люксоптика” пожертвувала 10 млн гривень для ВПО Дніпропетровської області

Допомогу отримали понад 10 000 українців, серед яких багатодітні батьківщини та люди з інвалідністю, евакуйовані з зони бойових дій

З початку повномасштабного вторгнення Дніпропетровська область стала одним із найбільших притулків для внутрішньо переміщених осіб, які були змушені тікати від жахів війни в південних та східних регіонах України.

Сеть оптик "Люксоптика" пожертвувала 10 млн гривень для ВПО Дніпропетровської області-Фото 1

Всього область прийняла майже 270 000 осіб, серед яких багатодітні батьківщини, особи з інвалідністю, похилого віку, які вимагають особливого догляду та багато інших. Більшість з них знайшли часовий дім у притулках, що були створені на базах шкіл, дитячих садків, гуртожитків підприємств та закладів освіти чи інших муніципальних поміщень. 

Не дивлячись на всі зусилля місцевої влади, благодійних фондів та волонтерів, на жаль, створені умови не задовольняють усіх потреб вимушених переселенців. Тоді на допомогу переселенцям приходити середній та великий бізнес.

Компанія “Люксоптика”, що володіє мережею оптик по всій території України, в рамках реалізації проектів корпоративної соціальної ответственности пожертвувало 10 млн гривень для закупівлі гуманітарних наборів для багатодітних батьків та людей з інвалідністю, які були евакуйовані з зони бойових дій та Нікопольському районах Дніпропетровської області.

Благодійна пожертва уможливила надання життєво необхідної підтримки понад 10000 внутрішньо переміщених осіб. Було закуплено 183 тисяч одиниць товарів для формування пакунків з продуктами харчування та побутовою хімією. Питання логістики, розподілу та видачі допомоги взявши на собі Фонд Віктора Пінчука.

Сеть оптик "Люксоптика" пожертвувала 10 млн гривень для ВПО Дніпропетровської області-Фото 2

«Однією з найуразливіших груп населення є внутрішньо переміщені особини. Більшість із них опинилися у надскладних умовах — втратили рідні домівки та майно, стабільну роботу. Особливо важко тим хто втратив годувальника та повинен дбати про дітей чи осіб з інвалідністю, - Розповідає Іванцов Михайло, директор з маркетингу мережі «Люксоптика». — Наша компанія, як соціально-відповідальний бізнес для якого дуже важливою є гуманітарна складова, не може позбуватися проблем наших громадян, наших людей, тому ми продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує найбільше».

Упродовж останнього року компанія “Люксоптика” активно організовує та бере участь у благодійних проектах, надає допомогу незахищеним верствам населення. 

Читайте також: Не дамо ворогу себе зламати: як психічно відновитися після обстрілів

У червні 2022 року під час масованих бомбардувань Харківська компанія передала міській клінічній багатопрофільній лікарні №17 та міській поліклініці №22 лікарські засоби вартістю майже 15 млн гривень. На постійній основі мережа “Люксоптика” забезпечує окулярами, лінзами та оправами підопічних благодійного фонду “Діти героїв”, що займаються допомогою дітям, чиї батьки загинули внаслідок війни. А наприкінці минулого року було перераховано 500 000 грн. Всеукраїнському благодійному Таврійському фонду м. Херсон, діяльність якого наразі зосереджена на допомозі дітям війни.  

Сеть оптик "Люксоптика" пожертвувала 10 млн гривень для ВПО Дніпропетровської області-Фото 3

 

Наразі в активній фазі новий благодійний проект “ЗІРкові читання у Люксоптиці” — спеціальні заходи для дітей військових та переселенців у Львові, яким українські зірки читають книжки українських авторів, спілкуються та фотографуються з малечею, а лікарі-офтальмологи розповідають про важливість збереження зору та надають корисні поради. У проекті вже взяли участь співачка Анна Трінчер, фротнмен гурту СКАЙ Олег Собчук та співачка ROXOLANA.

 

Статті на тему