UA
  RU

  Mindly – ​​нова платформа з надання психологічної допомоги онлайн

  Редагувати переклад
  Команда українців створила Mindly – ​​платформу з надання психологічної допомоги онлайн. Мета проекту - зробити послуги професійних психологів доступними для кожного українця.

  Розумно

  “Наразі наша місія є соціальною. Ми прагнемо, щоб у ці складні години всі українці мали змогу отримати безкоштовну терапію. Для реєстрації на платформі достатньо української банківської картки. Наші психологи отримують оплату за всі проведені сесії, бо ми не віримо у безкоштовну роботу. Вони знаходяться так само в Україні, мають сім'ї, які треба утримувати, та емоційно дуже вкладаються у свою роботу. Ми вважаємо, що неможливо отримати якісну консультацію, якщо ти психолог-волонтер. Як бізнес, весь прибуток — 25% комісії за платні консультації, ми реінвестуємо у безкоштовні консультації. Ви можете придбати консультацію для себе і таким чином допомогти тим, хто її потребує або зробити офіційний донейт”, - розповідає засновник платформи Дмитро Подолєв.

  Перевагою платформи є те, що людина може безоплатно отримати не одноразову консультацію, а повноцінну довгострокову терапію. Mindly — це місце, де можна знайти перевірених спеціалістів. Лише топ 3% психотерапевтів потрапляють до команди. “Ми проводимо особисті співбесіди, збираємо рекомендації, дивимось на досвід та освіту. Обов'язково отримуємо зворотний зв'язок від клієнтів після сесій і таким чином створюємо рейтинг найкращих психологів, - коментують представники команди.

  Наразі на платформі вже зареєстровано  3000 користувачів та проведено більше 1 000 сеансів.

  Навчитися жити свідомо — дуже важливо. Маємо пам'ятати це завжди, а особливо в такі непрості години.

  Для запису на консультацію достатньо перейти за посиланням: https://mindlyspace.com/

  Читайте також: Як правильно спати, коли немає 8 годин для сну?

  Статті на тему