UA
RU

Платформа United24 зібрала 500 мільйонів доларів

Редагувати переклад

Цього тижня обсяг пожертв, що надійшов на офіційну фандрейзингову платформу України United24, перевищив 500 мільйонів доларів.

Платформа United24 зібрала 500 мільйонів доларів

Офіційна фандрейзингова платформа України United24 завдяки внескам зі всього світу зібрала більше 500 мільйонів доларів. Ця сума була зафіксована цього тижня. Про це повідомив Володимир Зеленський:

«Провів сьогодні розмову з амбасадорами нашої державної благодійної платформи United24. Фактично підсумок зборів за напрямом відбудови. Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Кетрін Винник, Олександр Усик, Мішель Хазанавічус, Бред Пейслі, Imagine Dragons. Я подякував за об’єднання світу заради наших людей, заради відновлення української інфраструктури. Загалом цього тижня фіксуємо позначку в 500 мільйонів доларів, які вже зібрані за час роботи United24. Якщо говорити про спрямування цих коштів, то це й тисячі комплексів безпілотників, а також морські дрони, 200 реанімобілів високого класу, броньовані швидкі, сотні генераторів для лікарень та інше обладнання. У процесі відбудови – багатоквартирні будинки та школи, є вже відновлені лікарні, а також збудований центр розмінування. Це все – мільйони донорів, абсолютно різних. І звичайні люди, і компанії з понад сотні країн. Я дякую всім, хто долучився до роботи United24, і всій команді нашої платформи».

Окрім придбання безпілотників, морських бронів, реанімобілів, броньованих швидких, обладнання, було відбудовано 22 мости та 2 лікарні. Також на ці кошти було створено перший в Україні Центр протимінної діяльності. Наразі в процесі відбудови — 18 багатоквартирних будинків та шкіл.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: UNITED24 ЗАПУСТИЛИ ІНІЦІАТИВУ #LEGOWITHUKRAINE

Статті на тему