UA
RU

Армія дронів: перші три ударні роти БПЛА готові до бою

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про створення перших у світі ударних рот БПЛА. До бою вже готові три ударні роти.

Армія дронів: перші три ударні роти БПЛА готові до бою-Фото 1

Раніше Генштаб ЗСУ, Держспецзв’язок та Міністерство цифрової трансформації запустили спільний проєкт «Армія дронів». Це комплексна програма, яка включає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от UNITED24 (@u24.gov.ua)

Усі охочі можуть задонатити на «Армію дронів» за допомогою фандрейзингової платформи United24 або віддати власний дрон. Пожертви надходять на спеціальний рахунок Міністерства оборони в НБУ.

Долучатися до цього збору закликав й Марк Гемілл, виконавець ролі Люка Скайвокера у фільмах «Зоряні війни» та амбасадор United24. 

Армія дронів: перші три ударні роти БПЛА готові до бою-Фото 2

Сьогодні вже готові до бою три ударні роти БПЛА. Їх повністю укомплектували: передали пікапи​, ударні коптери та Старлінки. Усі безпілотники українського виробництва. Ці роти стали першими у світі. Як заявив Михайло Федоров, тут абсолютно новий підхід до менеджменту, навчання та доктрини застосування дронів:

«Безпілотники виконуватимуть розвідувальні та ударні місії. Наводитимуть артилерію, допоможуть воїнам бути максимально ефективними під час міських боїв та зберігати життя. Пікапи знадобляться для рейдів мобільних груп у тил ворога, доставки вантажів та евакуації поранених. Старлінки — безперебійний зв‘язок на полі бою. Все це — наша конкурентна перевага над росіянами».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Михайло Федоров

Читайте також: «МІЦЬ. УКРАЇНСЬКА КАМ’ЯНА»: «АРТЕМСІЛЬ» ВИПУСТИЛА ПАРТІЮ СОЛІ, ЩОБ ПІДТРИМАТИ ГУР

 

 

Статьи по теме