UA
RU

Чому до вас не приходять гроші: 5 основних причин

Редагувати переклад
Світ, у якому ми живемо, сповнений багатств та достатку. 

На жаль, багато хто думає, що достаток тільки для обраних. Хоча у всіх нас є рівні можливості, але у кожної обставини складаються по-різному. Хтось став багатим і відомим, а комусь доводиться зводити кінці з кінцями, нарікаючи на життя. У чому причина? Може, є якась таємниця, яка відома не всім? Адже бути фінансово забезпеченою людиною набагато краще, ніж рахувати копійки в очікуванні зарплати.

Чому до вас не приходять гроші: 5 головних причин - Фото 1

Причина №1. Глибоко укорінене переконання

Кожна людина проходить етапи формування, пізнання світу, себе та проживання у певному середовищі. Перебуваючи в сім'ї, де постійно були проблеми з грошима та обговорення багатих, у вашій свідомості глибоко надрукувалося переконання, що гроші – це біль. Адже батьки скаржилися, як важко їм доводиться працювати і як мало вони отримують. Після чого у вашій голові з'явилася установка про те, що гроші заробляють важко і їх постійно не вистачає.

Причина №2. Заборона щось мати

Як би дивно не звучала ця фраза, і ви не говорили про те, що пристрасно бажаєте бути при грошах, вам під силу неусвідомлено блокувати енергію грошей. Знову ж таки, корінь проблеми може приховуватися в дитинстві. Деколи ви боїтеся, що, маючи великі гроші, вас можуть пограбувати або обдурити. І це цілком вагомі причини відсутності фінансів у вашому житті. Розберіться добре з цим. Візьміть аркуш паперу, ручку і дайте відповідь на запитання: «Що для мене означають гроші?». Пишіть усе, що спадає на думку. Результати можуть вас дуже здивувати.

Читайте також: ЯК ЕКОНОМІТИ ГРОШІ НА ПРОДУКТАХ І ХАРКУВАТИСЯ ПОВНОЦІННО

Чому до вас не приходять гроші: 5 головних причин - Фото 2

Причина №3. Соромно бути багатим

Можливо, ваше оточення має проблеми з грошима так само, як і ви. І вам якось незручно бути багатшими, ніж вони, тому що ви боїтеся засуджень, заздрощів та зради. Подумайте добре над цим. Чи готові ви піднятися вище за свій нинішній достаток і зовсім не хвилюватися про думку оточуючих? Будьте чесні, це допоможе вам розібратися і знайти головну причину вашої недостатньої фінансової забезпеченості. Сором – це дуже сильне почуття, його багато хто боїться і побоюється. Тому варто зрозуміти, чи воно воно стосується.

Причина №4. Блокування грошового потоку

Це гучна, але часта причина відсутності та нестачі грошей. Постійно скаржачись на своє фінансове становище; обговорюючи його день за днем, заздривши тим, хто не має проблем із грошима; обзиваючи себе невдахою, прокручуючи образи на свою адресу на регулярній основі; не роблячи жодних дій та змін у житті – ви перекриваєте грошовий потік енергії. Якщо не працювати над очищенням від цих непродуктивних думок, ви завжди відчуватимете фінансові труднощі.

Читайте також: ЯК НАВЧИТИСЯ ЕКОНОМІТИ ГРОШІ: КРОКОВЕ КЕРІВНИЦТВО

Чому до вас не приходять гроші: 5 головних причин - Фото 3

Причина №5. Небажання змінити свою реальність

Немає результату без дій. Бажаючи щось мати, потрібно рухатися до своєї мети постійно, хоч маленькими кроками, але тільки вперед. Страх паралізує на початку шляху. Далі – легше та спокійніше. Привчіть себе бажати та діяти. Не перетворюйтеся на амебу, це рівно загибель. Працюйте не лише фізично, а й займайтеся ментальними практиками, стежте за своїми думками, аналізуйте ваше ставлення до грошей. Підходьте до вирішення проблеми комплексно, занурюючись у неї з головою та слухаючи сигнали, які подає вам ваше тіло.

Статті на тему