UA
  RU

  Корисна звичка: Як знайти час на читання книг

  Редагувати переклад
  Як би сумно це не звучало, але проблема "коли читати" поглинає все більше і більше людей.
  
  Як знайти час на читання книг-Фото 1

  У сучасному світі, коли гаджети стали нашими вірними супутниками життя, просте читання для нас перетворилося на сакральний ритуал. Тепер не багато хто може похвалитися тим, що змогли виділити час для читання улюбленої книги, а сам процес став рідкісним явищем у суспільстві.

  Читайте також: ЧОТИРИ СПОСОБИ ПОКРАЩИТИ СЕБЕ НАСТРОЮ

  Якщо ви також щиро хочете знову повернути у своє життя ритуал читання та навчитися виділяти для цього час, тоді ці поради саме для вас. Скажімо відразу наперед, чимось, все-таки, доведеться пожертвувати.

  Необхідно читати 72 книги на рік

  Як знайти час на читання книг-Фото 2

  Звучить фантастично, правда? Але згідно з дослідженням, яке провів портал Кращі люди, середньостатистичний житель планети (під таким жителем мається на увазі людина віком від 18 до 45 років) проводить за читанням постів у соціальних мережах приблизно 55 хвилин на день. 

  Читайте також: У БУДИНОЧКУ: ЯК ЗАНЯТИ СЕБЕ, ЯКЩО НА ВУЛИЦІ ХОЛОДНО

  Якщо брати до уваги те, що середня швидкість читання становить 150-300 слів за хвилину і розділити це на 55 хвилин, які ми втрачаємо в соціальних мережах, виходить 8250 слів або 1/5 книги. Проста математична формула показала, що й спробувати замінити час, витрачений на соціальні мережі, книгами, можна прочитати 6 книжок на тиждень чи 72 книжки на рік.

  Без кардинальних жертв

  Як знайти час на читання книг-Фото 3

  Згодні, що повністю відмовитися від соціальних мереж буде жорстоко, тому ми вирішили знайти гуманніші способи, як почати виділяти час для читання книг.

  • читайте перед сном - це чудова традиція, яка родом із дитинства. Таким чином, ви зможете не лише почитати книгу, а й швидше заснути;
  • читайте у ванній – можливо, це не зовсім зручно, але чому б не спробувати? Гаряча вода та улюблена книга - дуже романтичне поєднання;
  • читайте в дорозі – якщо, звісно, ​​ви не за кермом. Особливо рекомендуємо брати книги у далекі подорожі;
  • краще вибирайте книги в маленькому форматі і м'якій палітурці. Ви зможете легко носити її з собою і в зручний час дістати і почитати її;
  • любите серіали та фільми? Тоді виберіть книгу, за мотивами якої було знято картину і прочитайте;
  • побалуйте себе звичкою «поваляться і почитати» - виділіть для цього час

  Ці поради повинні допомогти вам почати "викроювати" час для читання. Головне, щоби було бажання.

  Статті на тему