UA
RU

Про що жінка мовчить: Ольга Чевганюк, співзасновниця зоозахисної громадської організації UAnimals

Редагувати переклад
16 березня о 9:00 UAnimals Ольга Чевганюк разом із однодумцями вийде на мітинг, та закликає приєднатися всіх, хто проти негуманного ставлення до тварин, прийти на мітинг біля Верховної Ради «Вимагаємо прийняття зоозахисних законів! законів, які зокрема забороняти притравочні станції, фотопослуги з тваринами, діяльність хутрових ферм. Ми приєднаємось до Ольги та у свою чергу попросили її приєднатися до героїнь рубрики Marie Claire.

зоозахисні закони

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Сьогодні та завжди не варто давати поради, якщо їх не просити. А дуже актуально взагалі тримати при собі інформацію, яку ви не перевірили. Якщо ви щось постите в instagram чи Facebook, то точно маєте перевірити всі джерела і запевнитись, що то є істина та покращити якимось чином життя людей. Тому що багато перекривленої інформації та великий шлюб правди в нашому суспільстві. Постити аби що, займаючи цим неоцінений час людей – моветон.

А мовчати не можна про те, що вам болить: погане виховання, глобальне потепління, необізнаність у важливих питаннях, життя тварин. Бо коли вам справді боліти і ви живете саме так, як заявляєте про це, вас точно почують.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З собою та морем. З донькою, коли щовечора вона засинає у моїх объятах.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Сьогодні від хвалила, бо гарно свої обов'язки з підготовки до мітингу виконала, ще й у спокійному ритмі, без метушні, якої так важко уникнути у містах-мільйонниках.

Зварю зазвичай за ігнорування явних проблем. Знаєте, коли тобі не комфортно, або весь час одна й та сама ситуація у відносинах повторюється, а ти думаєш, ну мінеться якось. Чи не минати. Вчасно зупинитись та зазирнути у суть питання – ось таке не можна ігнорувати.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Якщо можна, то не річ. Це – люди, які віддані своїй природі та виконують своє призначення, справу з повною віддачею. Як музиканти, що в потоці творять музыку. Будь-хто будь-якої професії, але віддань та захоплень.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я б хотіла раптово порозумнішати (усміхається ). Знаєте, у зв'язку з моєю діяльністю, мені іноді потрібно і з юристом його мовою поговорити, і психологію людей дуже глибоко розуміти, і так ще у десятку різних сфер хочеться бути профі. Тому раптово все важливе виділити та ввібрати в себе було б дуже доречно.

UAnimals

Читайте також: РЕЖИСЕРКА НАДІЯ ПАРФАН: «У МЕНЕ БОЛИТЬ ДУША ЗА ВСІХ ЖІНОК МИНУЛОГО, ЯКІ НЕ ПОТРАПИЛИ В КАНОН І КАНУЛИ В НЕБУТТІ ІСТОРІЇ»

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Схід сонця, шум хвиль, донька та коханий поруч, та надзвичайний спокій усередині.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Всіх прикрашає розум та добре серце. Мені імпонують чоловіки з глобальним баченням та цінностями, де є місце не тільки для себе та найближчого кола рідних, а ширше – інші люди, міста, країни, та взагалі планета зі всіма і всім, хто на ній проживає. Жінок прикрашає добре знати та ні на кого не рівнятися – бо саме так ми здатні на дива.

Якби вам довелося себе порівняти з алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я дуже рідко п'ю, тому максимум про біле вино хоч щось можу сказати. Але найсмачніше, що я пила у своєму житті була льодяна вода з гірських річок. Тоді з сумом зрозуміла, що жодна мінералка з бутлів не схожа на мінеральну воду з джерел. Можна я буду ковтком свіжості та справжності?

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Здається, не жалкую ні про що. Хоча приклад як робити, а як не робити можна було взяти.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Влюблюсь, коли чоловік каже щось дуже розумне, лише картинкою мене не можна зачепити. Я навіть підлітком не мала ідолів та кумирів. Заради цікавості загугло якось «Топ найгарніших чоловіків», які без особистого контакту не приваблюють.

Чим пахне щастя?

Чистим повітрям у містах, спокоєм за рідних, відчуттям, що я все роблю правильно та від цього “правильно” добре і мені й ще комусь поруч.

Фото надані прес-службою

Читайте також: «ЯКИМ БІ МІГ БУТИ ПОРТРЕТ ЛЕСІ УКРАЇНКИ КИШКИ ПАБЛО ПІКАССО ЧИ ФРІДИ КАЛО?» — ДІЛИТИСЯ РОЗДУМАМИ УКРАЇНСЬКИЙ ІЛЮСТРАТОР

Статті на тему