UA
RU

Реабілітаційний дитячий табір Gen.Camp розпочинає нову зміну у 2023 році

Редагувати переклад
Нова зміна табору Gen.Camp для психологічної реабілітації дітей, які постраждали від війни, стартує 17 квітня у Карпатах. Зміна проходитиме згідно з удосконаленими підходами, додатковими протоколами та авторською програмою, створеною командою українських фахівців спеціально з урахуванням глибини травм, які отримали наші діти. Табір є безкоштовною ініціативою громадської організації Gen.Ukrainian, і реалізується за підтримки фундації Олени Зеленської.

Реабілітаційний дитячий табір Gen.Camp розпочинає нову зміну у 2023 році-Фото 1

В Gen.Camp – безкоштовному таборі, який минулого року базувався в Іспанії, а цього року буде розташовано у Карпатах – українські терапевти працюють із маленькими українцями, щоб стабілізувати їхній психоемоційний стан. Як правило, діти ставали свідками вбивств, втратили одного або двох батьків, або пережили жахіття окупації.

За останні півроку організатори, аналізуючі минулі зміни та актуалізуючи дані, які отримали під час роботи з дітьми, досягли колосального прогресу та вдосконалили підхід до реабілітації: побудували власну систему навчання психологів і створили унікальну програму «Захищені любов’ю», яку було розроблено психологинею проєкту Оксаною Шльонською. Крім цього, в рамках програми створено додаткові протоколи роботи реабілітації.

Програму написано заново саме українськими фахівцями для українських дітей з урахуванням всіх ментальних і культурних особливостей соціального середовища України. Базується програма на засадах, визнаних в усьому світі – когнітивно-поведінкової та кататимно-імагінативної терапій.

Цього року Gen.Camp розширюють демографію дітей, тому реабілітацію також проходитимуть підлітки 12-15 років. Крім новітніх протоколів з індивідуальним комплексом заходів, для них передбачена освітня програма профорієнтації.

Перший табір стартував влітку 2022 року і протягом двох змін допоміг 60 дітям. Третя зміна стартує вже 17 квітня у Карпатах. На цей рік заплановано п’ять-шість змін табору. Тривалість програми — 21 день.

Реабілітаційний дитячий табір Gen.Camp розпочинає нову зміну у 2023 році-Фото 2

“Ми допомогли вже великій кількості дітей, і досі залишаємось на зв’язку з ними, забезпечуючи підтримку батькам та опікунам, для гарантії продовження процесу реабілітації після повернення дитини з табору. І ми хочемо, щоб нас почули сім’ї, яким ми потрібні. Щоб родини не закривались у своїй біді, не обирали «перечекати» замість «діяти», і щоб якомога більше дітей отримали необхідну психологічну підтримку та реабілітацію ”, — говорить засновниця Gen.Ukrainian Оксана Лебедєва.

Наразі перша зміна табору у 2023 році сформована, та розпочато формування наступних змін Gen.Camp. Команда проєкту відкрита до надання допомоги та підтримки маленьким українцям. Уся важлива інформація та анкета для проходження програми на сайті організації.

Читайте також: 15 КОЛАЖІВ ПРО ВІЙНУ В УКРАЇНІ ХУДОЖНИЦІ ФАННІ ЛЕШЕВАЛЬЄ 

Статті на тему