Ця тема буде актуальною для багатьох.
Процес прийняття себе що у серіалах, що у реальному житті, однаково складний. Хіба що у казках у головних героїнь немає жодних комплексів, але це й не дивно, враховуючи їхню ідеальну зовнішність. Прийняти і полюбити себе можна після великої роботи над самооцінкою та у багатьох випадках без психолога не обійтися. Почати пропонуємо із визнання проблеми, а потім радимо подивитися кілька серіалів та фільмів, після чого закріпити засвоєну інформацію книгами. Процес навряд чи буде простим, і після перегляду серіалів проблеми точно не вирішаться самі собою, але перший крок важливий.
Читайте також: 8 фільмів та серіалів про молодь
Головна героїня серіалу «Вискочка» працює помічником головного редактора в щотижневому виданні, але її життя далеке від ідеального. Енні мріє про більш високу посаду і впевнена, що впорається з обов’язками, які ляжуть на її плечі. Всі оточуючі переконують дівчину в зворотному і не вселяють у неї впевненість. Енні хоче змінити своє життя, але схуднення в її плани не входить, натомість дівчина вирішує стати сміливішою і втілити мрії в реальність. Чи можна досягти успіху, але при цьому не підлаштовуватися під загальноприйняті канони? Енні спробує відповісти на це запитання. Серіал заснований на книзі Лінді Вест “Shrill: Записки гучної жінки”.
Учениця старших класів Петті страждає від шкільного цькування через зайву вагу, але все змінює один нещасний випадок. У бійці за їжу з безпритульним вона ламає щелепу, через що кілька місяців не може їсти. Звичайно, це позначається на фігурі дівчини, тому до школи вона приходить помітно стрункішою. На горизонті відразу вимальовуються нові залицяльники, старі кривдники набиваються до Петті в друзі, а тренер дівчат для конкурсів краси Боб пропонує їй взяти участь в одному з них. Петті вирішує помститися всім своїм кривдникам, але швидко розуміє, що це не приносить задоволення, а струнка постать не гарантує безумовну любов до себе.
Читайте також: Кулінарні шоу, які цікавіші за серіали
Серіал, заснований на однойменній книзі Сарей Вокер, розповідає про журналістку видання для підлітків, головне завдання якої — відповідати на запитання юних читачів та допомагати їм порадою у вирішенні проблем. Але сама Плам не може похвалитися високою самооцінкою і все життя страждає від критики своєї ваги. Позбутися «проблеми» вона вирішує радикально — збирається вдатися до хірургічного втручання. Поки Плам чекає операцію, спалахує скандал з феміністичним співтовариством «Будинок Каліопи», яке радикально розправляється з чоловіками, які критикували жінок. Як не дивно, написати книгу Сарей Вокер надихнув фільм «Бійцівський клуб».
В основі серіалу “Флібег” лежить стендап Фібі Уоллер-Брідж, який вона показала на единбурзькому театральному фестивалі “Fringe”. Історія настільки сподобалася глядачам та критикам, що канал BBC та Amazon замовили Уоллер-Брідж написання сценарію. Актриса та комедіантка зіграла у ньому головну роль — нещасливої мешканки Лондона, яка не може влаштувати своє особисте життя та задовольняється випадковими зв’язками.
Читайте також: Найкращі іспанські серіали, від яких неможливо відірватись
Після чергової невдалої спроби схуднути Рене Барретт травмується на велотренажері, але замість головного болю отримує повну впевненість у своїй красі та унікальності. Щоправда, в очах решти людей вона анітрохи не змінилася. Оптимізм і променистий настрій, що часом межує з безумством, допомагає Рене стати кращим і досягти бажаного.
27-річна Бріттані починає турбуватися про здоров’я лише після серйозного обстеження та застереження лікарів. Дівчина вирішує змінювати своє життя та починає зі спорту. Як фізичні навантаження Бріттані вибирає біг, який дається їй важко, враховуючи зайву вагу та відсутність спорту в її житті раніше. Але після перших успіхів вона ставить собі за мету підготуватися до повноцінного марафону.
Читайте також: 16 комедій, які піднімуть настрій у складні часи
Донька-підліток колишньої королеви краси абсолютно не схожа на маму. Навіть у 40 років Розі виглядає підтягнутою та свіжою, а ось її дочка Вілл не вписується у загальноприйняті стандарти краси. Проте це не заважає дівчинці брати участь у тому ж місцевому конкурсі краси, в якому свого часу перемогла її мама. Вілл вирішує зробити це на згадку про померлу тітку, яка любила її і не нав’язувала гору комплексів, на відміну від мами. Ще одна важлива мета дівчини — довести всім представницям plus-size, що стандарти краси безглузді і слідувати їм не обов’язково.
Читайте також: Найкращі фільми, засновані на реальних подіях
Американська актриса Камерон Діас у своїй книзі разом із експертами зі сфери фітнесу та правильного харчування структурує всі знання про велнес, які ми коли-небудь знали. Вона простою мовою закликає нас перейти на «світлу сторону» та почати дбати про своє здоров’я. Крім цього, Діас розповідає, як навчитися любити своє тіло і приймати його, адже щодня наш організм виконує величезну кількість життєво важливих процесів і неможливо не любити його за це.
Читайте також: 8 книг, які розкажуть все про екологічний спосіб життя
Лілі Коллінз ви можете знати за фільмом «З любов’ю, Розі» або серіалу «Знедолені». Голлівудська актриса захоплює мільйони дівчат у всьому світі, але в її житті теж не обійшлося без психологічних проблем та комплексів. В автобіографічній книзі актриса ділиться тим, як зіткнулася з харчовими розладами, розповідає про складні стосунки з хлопцями та батьками, татуювання та про залежність від думки оточуючих.
Американська журналістка порушує табуйовані в суспільстві теми щодо жіночого тіла. Зайве волосся, фігури, які не відповідають стандартам, ПМС — це те, з чим нам доводиться стикатися щодня, а будь-яке відхилення від «норми» викликає негативну реакцію, а як результат — комплекси і навіть проблеми зі здоров’ям. Колумністка New York Times та New York Magazine Мара Олтман досліджує походження багатьох упереджень і не соромиться використовувати для цього чорний гумор.
Читайте також: 10 гідних книг, написаних знаменитостями
Михайло Лабковський — особистість неоднозначна, але точно варта уваги. Про його книгу «Хочу і буду» чули, мабуть, усі, але одні говорять про її користь, а інші — про безглуздість та радикальність суджень автора. Лабковський розповідає про різні аспекти нашого життя і дає поради, як його покращити. Він міркує про шлюб, виховання дітей, прийняття себе і про те, як почати жити щасливо без будь-яких компромісів та умовностей.