UA
RU

Соціальний ролик про життя квір-спільноти під час війни в Україні – PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION

Редагувати переклад
UKRAINEPRIDE NGO, за підтримки Taimi, презентує соціальний ролик про життя квір-спільноти під час війни в Україні

UKRAINEPRIDE 2

UKRAINEPRIDE NGO, пропатріотичний квір-рух, спрямований на захист та виховання української культурної самоідентифікації, за підтримкою найбільшого інклюзивного ЛГБТКІА+ додатку для знайомств в Америці РослиниДо міжнародного Місяцю Прайду створили соціальний ролик – PRIDE IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION.

Минулого року біля Офісу Президенту було проведено політичну креативну акцію у форматі рейву під назвою «Рейвах Прайд». Метою акції було привернення уваги суспільства до безпеки ЛГБТІК людей, свавілля поліції щодо культурної спільноти, відсутності розслідувань злочинів радикальних груп по відношенню до цієї спільноти, а також до електронної сцени Києва. «Рейвах Прайд» відбувся за організацією UKRAINEPRIDE та мав стати щорічною подією.

UKRAINEPRIDE 3

Проте війна все змінила. Цьогорічний "Рейвах Прайд" буквально став "недоступним". Це сталося через те, що всі його учасники зараз активно захищають Україну у війні проти Росії. І саме реальні історії цих захисників стали основою нового соціального ролика від UKRAINEPRIDE.

«Коли я повернувся до Києва після двох місяців війни, у мене з'явилася ностальгія за минулим літом та нашим прайдом. Я згадав всі ті яскраві моменти, які я прожив під час минулорічного Рейваху. І я хотів візуалізувати їх, а також показати чим зараз займається наше квір-ком'юніті. Хтось працює лікарем, хтось волонтерить, хтось воює на фронті. ЛГБТІК-люди є частиною тієї великої победи, яка чекає Україну в найближчому майбутньому», — Юрій Двіжон, креативний директор UKRAINEPRIDE та режиссер відеороботи.

Важливою метою проекту є також показати міжнародному суспільству, як війна вплинула на Україну, як відбувається наша боротьба зараз та яким ми бачимо наше майбутнє, в якому відбудеться ще безліч прайдів.

«Ми відчуваємо наскільки сильно зараз українське ЛГБТІК-ком'юніті вимагає, щоб їхній голос був почутий. Зараз, під час Місяцю Прайду, коли весь світ бореться за права ЛГБТІК-людей, представники ЛГБТІК в Україні борються за свою життя, свою землю та за демократичні цінності будь-якої сучасної держави. Українське вільне суспільство має мати можливість розвиватися у себе вдома без будь-якого авторитарного впливу та нав'язування цінностей іншими країнами. Саме тому сьогодні ми маємо об'єднатися у спільній боротьбі та підвищити міжнародну визнаність про те, наскільки руйнівним може бути вплив цієї війни на ЛГБТІК-людей,» – Яна Андьол, директорка з комунікацій Taimi.

UKRAINEPRIDE 67

UKRAINEPRIDE 23

UKRAINEPRIDE

UKRAINEPRIDE 56

UKRAINEPRIDE 4

І хоча прайди в Україні завжди проходили під наглядом нацгвардії та поліції, Україна за останні роки стала країною-притулком та домом як для багатьох ЛГБТІК-людей зі всього пострадянського простору (Казахстан, Грузія, Білорусь, Росія), так і для європейців та всіх вільних людей цього світу.

UKRAINEPRIDE NGO – пропатріотичний квір-рух. Ми плекаємо нашу культурну идентичність і захищаємо її, щоб поділитися нею з нашими однодумцями з різних країн, які належать до різноманітних національностей та етнічних груп, мають інший колір шкіри або сповідують відмінні релігії. Ми зберігаємо та захищаємо нашу культуру, щоб розповісти про неї всьому світу. 8 років тому ми вибрали протилежне напрямок від імперської Росії, тому маємо можливість отримати рівні права для ЛГБТКІ-спільноти, а також для всіх дискримінованих груп.

Рослини — це найбільше, повністю інклюзивне додаток для ЛГБТІК-знайомств. Taimi дбайливо розроблений для дослідження різноманітності романтичних та сексуальних уподобань користувачів. Ми та наші користувачі віримо, що люди приваблюють одне одного незалежно від традиційних догм. Taimi підтримує повну свободу вибору.

Фото Kostiantyn Bibliuk, Alexandra Barchuk

Читайте також: «ПО-ПЕРШЕ, МИ РУЙНУЄМО МІФІ, ЩО ЛГБТ-ЛЮДИ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ПАТРІОТАМИ, ПО-ІНШЕ, ЩО УКРАЇНА – ГОМОФОБНА ДЕРЖАВА.», — ЮРА ДВІЖОН, СПІВЗАСНОВОК

Статті на тему