UA
  RU

  Соціальні мережі та англійська мова: Як вчитися за допомогою Instagram

  Редагувати переклад
  Менеджер онлайн-маркетплейсу з пошуку репетиторів Прелюдія Вікторія Жукова розповіла, як використовувати Instagram для прокачування навичок англійської.
  як швидко вивчити англійську мову в домашніх умовах

  kenzas.se

  Що заважає вивчати англійську мову, навіть якщо дуже хочеться? Відповідь проста: ліньки і брак часу. Натомість у кожного з нас знаходиться 15-20 хвилин вільного часу на перегляд стрічки новин, лайки та написання коментарів у соцмережах. Не багато хто думає про те, що доступність аксесуарів можна пустити на корисну справу - вивчення іноземної мови.

  Ви можете подумати, що Instagram це просто платформа для красивих картинок. Але насправді сайт сповнений цікавих облікових записів з цінним контентом. Деякі люди усвідомили можливості сервісу і перетворили свої сторінки на джерело знань. Розберемося, які саме Instagram-акаунти стануть ефективними помічниками у вивченні англійської мови.

  Як Instagram може допомогти вивчити мову

  Поява інтернету та розвиток технологій змінили все довкола. Не став винятком і навчання. Час олдскульних курсів в аудиторіях назавжди залишився в минулому. Тепер кожен, хто хоче вивчити мову, сам собі господар: він може вибирати тривалість і частоту занять та методику вивчення: тобто повністю підлаштовувати процес під себе, спираючись на свій стиль життя, зайнятість, здібності та переваги. Ви можете просто дістати девайс із кишені та вивчити пару нових слів.

  Переваги Instagram для вивчення англійської мови наступні: перш за все, це швидкий доступ. Одне натискання - і програма вже завантажена на смартфон. Але, швидше за все, воно у вас уже є. По-друге, Instagram – це доступність: корисні та повчальні акаунти легко знайти за допомогою хештегів. Те, що «фішкою» сайту є зображення, також на руку урокам англійської мови. Запам'ятати нове слово в компанії відповідної картинки набагато легше, ніж без неї.

  Читайте також: КРАЩІ ДОДАТКИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ МОВИ

  Освітні акаунти з вивчення мови

  Потрібно запам'ятати аксіому: освітніх каналів багато не буває. Багато підписок означає, що контент у вашій стрічці буде дуже різноманітний - різні теми, стилі подачі матеріалу. Це допоможе підійти до питання комплексно, з кількох сторін одночасно. Ідіоми та сленг будуть йти в комплекті з тонкощами граматики та нюансами вимови. Малоймовірно, що учневі набридне, а це важливо.

  • idiom.land — вже з назви сторінки зрозуміло, що цікавого. Мова стає багатшою, коли розмовна мова поповнюється крилатими виразами. Тут кожна фраза супроводжується асоціаціями і зображеннями, що запам'ятовуються. Також на цьому обліковому записі є відео, що допомагає зрозуміти сенс виразу та випадки, де його використовувати.

  • english4life — цей обліковий запис не має такої чіткої спеціалізації, як попередній. Він присвячений англійській мові в цілому, адже тут зосереджено безліч корисної та різноманітної інформації. Щодня адмін сторінки поповнює її афоризмами, анекдотами, мемами та фразами, що надихають.

  • Краще англійська — звичайно, вивчати мову з носієм — це найкращий варіант із усіх можливих. Власник сторінки - чарівний Ден, викладач англійської мови з двадцятирічним стажем. Тут дається теорія разом із практичним застосуванням. Що важливо: Ден вчить правильної вимови.

  • Люди Нью-Йорка - Не акаунт, а знахідка. У вивченні мови людині потрібно асоціювати процес із собою, перейматися. Контент сторінки не лише вчить, а й зачіпає, адже там невигадані історії мешканців Нью-Йорка. Молоді та літні, багаті та бідні розповідають про своє життя, уроки, випробування. Інформація дуже різношерста, адже у кожного своя лексика, манера розмови. Мало того, що ефективно, так ще красиво та цікаво.

  • Yappi - Притулок майбутніх акул світу бізнесу. Business English – окрема історія, далеко не проста. Щоденно аккаунт поповнюється ідіомою, що застосовується у діловій сфері. Разом з нею подається пояснення англійською мовою та приклад використання за принципом Оксфордського словника. Немає яскравих і яскравих картинок. Все доступне і просто, витримане у строгому стилі. Адже це бізнес.

  Список, наведений вище - лише мала дещиця того, що містить Instagram. На сайті зареєстровано мільйони людей. З них якась частина мріє вивчити англійську мову, а хтось із радістю готовий ділитися своїми знаннями. Instagram - це цікаві, цікаві уроки, які ніколи не стануть нудними.

  Статті на тему