UA
  RU

  Тайм-менеджемент: як правильно провести свій вільний вечір

  Редагувати переклад
  Якщо вам вдалося викроїти вечір для себе коханої, тоді використовуйте цей час із користю.
  
  Тайм-менеджемент: як правильно провести свій вільний вечір-Фото 1

  Бувають такі моменти, коли хочеться відкласти всі важливі справи у далеку скриньку, залишити роботу на роботі та насолодитися власною самотністю. Якщо нарешті у вас з'явився вільний проміжок між закінченням вечері та банними процедурами – радимо провести цей час із користю для себе.

  Читайте також:ТЕОРІЯ DOING LESS: 5 ПРАВИЛ УСПІХУ ДЛЯ ВАС НА НОВОМУ РОЦІ

  Чим же можна зайняти себе у свій вільний вечір? Ось вам кілька ідей:

  1. Організувати зустріч сама із собою

  Нехай вільний вечір стане для вас часом для міркувань і постановки цілей. Створіть навколо себе сприятливу атмосферу, запаліть свічки, вимкніть телевізор та інші гаджети і почніть вечір із самоаналізу, задайте собі питання, що хвилюють вас.

  Тайм-менеджемент: як правильно провести свій вільний вечір-Фото 2

  2. Вивчити щось нове

  Для вивчення чогось нового необхідно просто викроїти трохи часу та знайти той курс, який би ви хотіли вивчити. Згадайте, чим би ви хотіли бути у дитинстві: художником, космонавтом чи генетиком? Зараз саме час розпочати. На даний момент існує безліч онлайн-курсів, які охоплюють різні напрямки.

  Тайм-менеджемент: як правильно провести свій вільний вечір-Фото 3

  3. читання

  Немає нічого приємнішого, ніж присвятити свій вільний час читанню. Якщо у вас є книга, яку ви давно хотіли прочитати, але все ніяк не виходило - саме час надолужити втрачене. Ми гарантуємо, що ви отримаєте величезне задоволення від цієї процедури.

  Читайте також: 5 НЕБАНАЛЬНИХ КНИГ ДЛЯ ПІДНЯТТЯ НОВОРІЧНОГО НАСТРОЮ

  4. Знайти та втілити в життя новий кулінарний рецепт

  Якщо вас завжди манили фондани і ви вже купили форми для їх випікання, але все ніяк не доходили руки. Ми пропонуємо вам знайти рецепт та приготувати їх або вивести свій власний шляхом кулінарних експериментів. Здивуйте свого чоловіка чимось новеньким та смачним.

  5. Розібрати шафу

  Якщо вас не зацікавили чотири попередні пункти, варто зупинитися на цьому. Переберіть свою шафу, згадайте, які речі там є, а які варто утилізувати. Тим більше буде приємно розпочати новий рік із акуратно складеними речами у шафі.

   

  Статті на тему