UA
RU

Воля до перемоги: Україна представила ролик до Олімпійських ігор 2024

Україна представила ролик до Олімпійських ігор 2024. Гасло нашої країни на Іграх ХХХІІІ Олімпіади: «The Will to Win — Воля до перемоги».

Воля до перемоги: Україна представила ролик до Олімпійських ігор 2024-Фото 1

Міністерство молоді та спорту України та Національний олімпійський комітет України разом із Офісом Президента України запустили комунікаційну кампанію «The Will to Win – Воля до перемоги». Це гасло і кампанія супроводжуватимуть участь українських спортсменів на Іграх ХХХІІІ Олімпіади. 

«Участь України в Олімпійських іграх цього року — це більше, ніж спортивні змагання. Це історія про Волю до перемоги — унікальну рису українців. Наша участь в Олімпіаді — це чіткий сигнал міжнародним партнерам, що ми сильні, ми віримо у перемогу і ми переможемо», — розповідають у Міністерстві. 

У межах комунікаційної кампанії вийшов промо-ролик «The Will to Win: Україна на Олімпійських іграх 2024». Ролик представлений в українській та англійській версіях. Також у Міністерстві молоді та спорту зазначили, що виробництво ролику здійснено без використання бюджетних коштів. Та висловили вдячність media.1plus1 і колегам із телемарафону «Єдині новини» за виробництво фільму. 

Нагадаємо, що літні Олімпійські ігри 2024 розпочнуться 26 липня і завершаться 11 серпня. Літні Паралімпійські ігри 2024 розпочнуться 28 серпня і завершаться 8 вересня. Ігри ХХХІІІ Олімпіади пройдуть у Парижі

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Paris2024

Читайте також: У ПАРИЖІ ПІД ЧАС ОЛІМПІАДИ ВІДКРИЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ VOLIA SPACE

Статті на тему