UA
RU

У застосунку «Дія» можна буде одружитися

В Україні можна буде одружитися у застосунку «Дія». Уряд ухвалив постанову, яка дозволить це зробити. Шлюб онлайн має спростить життя українців.

У застосунку «Дія» можна буде одружитися-Фото 1

Уряд ухвалив постанову, яка дозволить українцям у межах експериментального проєкту одружуватися в застосунку «Дія». Шлюб онлайн має спростить життя українців. Така послуга особливо актуальна для військових та пар, які через війну перебувають на відстані. Як зазначають у Мінцифри, раніше через неможливість побачитися наживо багато наречених відкладали узаконення стосунків. Наразі процес державної реєстрації шлюбу планується повністю перевести в електронну форму. 

Щоб одружитися в «Дії», нареченим треба заповнити заяву про реєстрацію шлюбу через застосунок. Молодят одружуватимуть по відеозвʼязку. Це робитимуть працівники ДРАЦСу. Актовий запис про шлюб підписуватимуть «Дія.Підписом».

Також нещодавно на порталі «Дія» з’явилася можливість подавати заяву про державну реєстрацію шлюбу. Тут одразу можна вибирати місце, час, формат та зал, де пройде церемонія. Після цього нареченим необхідно лише прийти до ДРАЦСу безпосередньо на реєстрацію шлюбу. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Alexis Antoine / Unsplash

Читайте також: У ЗАСТОСУНКУ «ДІЯ» З’ЯВИЛИСЯ ОСВІТНІ ДОКУМЕНТИ

 

Статті на тему