UA
RU

Українські роботодавці та освітяни створили безкоштовні мультимедійні курси з профорієнтації для молоді

Редагувати переклад

У вільному доступі навчальні матеріали щодо 140 найзатребуваніших на ринку праці професій, а для навчання необхідно лише зареєструватися на сайті проекту.

За офіційною статистикою, понад 50% українців працюють не за фахом, при цьому іноді шукаючи професію своєї мрії усю свою життя. 

Українські роботодавці та освітяни створили безкоштовні мультимедійні курси з профорієнтації для молоді-Фото 1

Через розвиток технологій та інновацій велика кількість працівників по всьому світу, в тому числі й українців, залишається під загрозою втрати робочих місць. Водночас можуть з'явитися тисячі нових професій, які будуть адаптовані до нового поділу праці між людьми, машинами та програмними продуктами.

Тому перед багатьма молодими українцями, особливо під час війни, остро постає питання: як обрати професію своєї мрії, за якою буде цікаво працювати, достойно заробляти та не витрачати найцінніше – власний час на освоєння професії, за якою не будеш працювати.

Українські роботодавці та освітяни створили безкоштовні мультимедійні курси з профорієнтації для молоді-Фото 2

Освітній Хаб міста Києва та Асоціація інноваційної та цифрової освіти у партнерстві з понад 50 компаніями-роботодавцями, серед яких Fozzy Group, Miratech, Global IT, ДП Антонов, MTI-сервіс, Ресторані Євгена Клопотенка, Укрзалізниця, Укрпошта, Into-Sana та залучення викладачів найкращих вишів України (КНУ ім. Тараса Шевченка) , КНУБА, Національний університет оборони України, Національний педагогічний університет, Національна академія внутрішніх справ України, Університет КРОК) створили безкоштовні мультимедійні курси зі 140 професій, що мають найбільший попит на ринку праці: IT-фахівець, маркетолог, архітектор, кухар, банкір, військовий , будівельник, журналіст, фахівець з блокчейн технологій тощо. 

Курси надають можливість старшокласникам, студентам, а також молоді, яка вже завершила навчання, зробити свідомий вибір майбутньої професії та побудувати індивідуальну траєкторію подальшого навчання та кар'єри.

Українські роботодавці та освітяни створили безкоштовні мультимедійні курси з профорієнтації для молоді-Фото 3

Інтерактивні курси, що створені в міжнародному форматі SCORM, містять у собі сторітелінг, персонажів, тестові завдання, які вбудовані в самі уроки, які засвоюються набагато краще ніж звичайні відео лекції. Пройшовши курси з кожної професії, можна дізнатися загальну інформацію про професію, які навички необхідні для опанування професії та які кар'єрні можливості відкриваються, якщо обрати саме цю спеціальність.

Читайте також: Освіта та війна: думка експерта

Всі навчальні матеріали є безкоштовними та знаходяться у вільному доступі на сайті Освітнього хабу міста Києва – https://eduhub.in.ua/category-course/oberi-profesiyu. Для отримання доступу необхідно лише зареєструвати

Статті на тему