UA
RU

Українські журналісти здобули Пулітцерівську премію

Редагувати переклад

Колумбійський університет оголосив переможців Пулітцерівської премії 2023 року. Серед лауреатів є українські журналісти.  

Пулітцерівська премія 2023 українські журналісти

Пулітцерівська премія — одна з найпрестижніших нагород у галузі журналістики, літератури, музики і театру. Премія вручається щорічно у перший понеділок травня. Цього року серед лауреатів є й українські журналісти. 

У категорії Public Service перемогло інформаційне агенство Associated Press за роботу Мстислава Чернова, Євгена Малолєтки, Василіси Степаненко та Лорі Хіннант. Журналістів нагородили за «сміливі репортажі з обложеного міста Маріуполь, які засвідчили вбивство мирних жителів під час вторгнення росії в Україну».

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Mstyslav Chernov (@mstyslav.chernov)

Мстислав Чернов — український військовий кореспондент, режисер, фотограф, письменник. Він відомий своїми роботами про Революцію Гідності і російське вторгнення в Україну. А також про війни в Іраку, Сирії та Нагірному Карабасі, Афганістан під правлінням Талібану після виведення США. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Evgeniy Maloletka (@evgenymaloletka)

Євген Малолєтка – український військовий фотограф, журналіст і режисер. З 2014 року висвітлює війну в Україні. Він знімав Євромайдан, протести в Білорусі, війну в Нагірному Карабасі та пандемію COVID-19 в Україні. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Vasilisa Stepanenko (@vasilisastepanenko)

Василіса Степаненко – українська журналістка-фрілансер та відеопродюсерка. Разом із колегами вона висвітлювала облогу Маріуполя. Її робота зосереджена на питаннях прав людини та соціальної справедливості. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / The Pulitzer Prizes

Читайте також: РОЛЬ КУЛЬТУРИ ПІД ЧАС ВІЙНИ: ІНТЕРВ’Ю З УКРАЇНСЬКИМИ ФОТОГРАФАМИ КОСТЯНТИНОМ ТА ВЛАДОЮ ЛІБЕРОВИМИ

 

Статті на тему