UA
RU

У Парижі відкрито фотовиставку Save Our Garden на підтримку України в міжнародному медіа-просторі

Редагувати переклад

26 вересня у Парижі відкрилася гібридна фотовиставка арткампанії SAVE OUR GARDEN від команди BRAVE.

Ми все частіше чуємо про те, що міжнародний медіа-простір «втомлюється» від питання війни в Україні. І саме протягом Тижня Високої Моди, коли до вулиць Парижа прикуті погляди всього світу, автори проекту Юлія Броско, Яніна Єлізарова та Олена Чикільова використовують сталі візуальні та вербальні фрейми, які є прийнятними для авдиторії модних та популярних медіа, щоб заявити – тримайте питання України у медіа-просторі! Та закликають приєднатися до цього ідеологічного пикету весь світ.

У Парижі відкрито фотовиставку Save Our Garden на підтримку України у міжнародному медіа-просторі-Фото 1

Експозиція є частиною арткампанії, до якої належить сім тематичних фотосерій з концептуальними обкладинками до семи місяців повномасштабного воєнного вторгнення. Виставка є гібридною — за кожною друкованою обкладинкою офлайн знаходиться ілюстрований імпровізований редакторський матеріал онлайн.

Кожна серія розповідає про те, як виживають найважливіші ланки оборони та суспільства України зараз. На світлинах українці та українки рятують свій символічний «Сад»: рятують, захищають традиційні для України квіти та рослини. Виставку відкрито офлайн разом із простором EXPANSION – поп-ап-стор українських дизайнерів, який створила дизайнерка Анасія Іванова.

У Парижі відкрито фотовиставку Save Our Garden на підтримку України у міжнародному медіа-просторі-Фото 2
 

У Парижі відкрито фотовиставку Save Our Garden на підтримку України у міжнародному медіа-просторі-Фото 3

Читайте також: Нью-Йоркська рітейл-платформа DOORS NYC представила понад 20 українських брендів

Простір діє протягом головної світової Тижні Моді в центрі Парижа. Автори вдячні медіа-партнеру – журналу Marie Claire Ukraine за сталу підтримку творчих українських фотопроектів. Крім фотовиставки у Парижі заплановані благодійний NFT-аукціон, друкована фотогазета та ще кілька гібридних фотовиставок у Європі та Києві. Слідкуйте за афішою та відвідайте онлайн-експозицію за посиланням.

Статті на тему