UA
RU

В Україні розпочато програму безкоштовної вакцинації, чіпування, стерилізації домашніх тварин

Разом з агресією Росії до наших домівок прийшли незгоди та страждання. Біда зачепила не лише людей України. Нарівні з людьми страждають і чотирилапі улюбленці. Адже у ситуації постійних загроз, нестабільності, зниження матеріального рівня їх власників, тварини не отримують належної турботи та догляду. Щоб підтримати власників домашніх тварин Українська ветеринарна асоціація дрібних тварин (USAVA) втілює в життя програму для власників тварин, які потребують допомоги. Вона здійснюється за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин IFAW.

В Україні розпочато програму безкоштовної вакцинації, чіпування, стерилізації домашніх тварин-Фото 1

Життєва ситуація у більшості власників домашніх тварин за годину війни значно погіршилася. Хтось був змушений покинути домівку і забрати тварину із собою. А в когось житла просто не лишилося після ворожих обстрілів. Та навіть якщо біда обійшла їх оселі, то часто-густо фінансові труднощі просто не залишають можливостей для належно доглядати за нашими чотирилапими друзями.

Заради того, щоб допомогти співвітчизникам у ці скрутні години та зменшити ризики для здоров'я їх домашніх улюбленців, Українська ветеринарна асоціація дрібних тварин (USAVA) започаткувала спеціальну програму. Ветеринарні клініки, які беруть участь у програмі, пропонують безкоштовну вакцинацію, чіпування, стерилізацію домашніх тварин.

Своєчасна вакцинація від оповіді захистити як саму тварину, так і людей від дуже небезпечного захворювання.

Стерилізація — надійний профілактичний засіб проти чималого переліку онкологічних захворювань у тварин. Вона виключає ризик появи небажаного потомства. Тобто є запорукою скорочення кількості бездомних собак та котів. Нарешті, така процедура дозволяє скоригувати поведінку тварини на краще. Що робить життя як домашніх тварин, так і її господарів більш комфортним.

Чіпування — надійний спосіб ідентифікації домашніх тварин. Мікрочіп із записаним у ньому та зареєстрованим у базі даних унікальним номером полегшує пошук, та ідентифікацію тварина, що загубилася.

На жаль, незгоди воєнної години для багатьох відсунули турботи про наших підопічних на задній план. Тому ветеринарні лікарі вирішили допомогти у такій скрутній ситуації.

«Війна не змусила нас скласти руки, – розповідає д-р Владлен Ушаков, президент USAVA. — Животні не перестають хворіти незалежно від зовнішніх обставин. Якою б складною не була ситуація в країні, потреба у ветеринарній допомозі залишається».

Скориставшись послугами, які передбачає програма, власники не тільки захищатимуть своїх улюбленців від небезпечних захворювань та зменшують ризики виникнення загрожливих чи небажаних ситуацій. Після чіпування та вакцинації вони отримають документи, необхідні для перетину кордону з домашніми тваринами.

В Україні розпочато програму безкоштовної вакцинації, чіпування, стерилізації домашніх тварин-Фото 2

У програмі приймають участь такі ветеринарні клініки:

Київ:

Ветеринарна клініка доктора Медведєва

вул. Феодорі Пушиної, 25. Тел: +380932650229

Ліцензія АВ №583589

Цілодобова ветеринарна клініка «Довіра»

вул. Михайла Ломоносова, 58. Тел: +380971112209

Ліцензія №65

 

Одеса:

Ветеринарна клініка «ВетПрем'єр»

вул. Іцхака Рабіна, 7. Тел: +380678225252

Ліцензія №766

 

Харків:

Цілодобова ветеринарна клініка «Довіра»

вул. Клочківська, 191д. Тел: +380680793982

Ліцензія №65

 

Львів:

Ветеринарна клініка «Ветсервіс»

вул. Рубчака, 21Б. Тел: +380965321685

Ліцензія АВ №499480

Перелік клінік та контакти також можна знайти в соцмережах Facebook, Instagram, месенджері Telegram, на сайті програми та сайті Української ветеринарної асоціації дрібних тварин (USAVA).

Реалізація програми підтримки для власників тварин, які потребують допомоги, стала можливою за підтримки партнера Української ветеринарної асоціації дрібних тварин (USAVA) — Міжнародного фонду захисту тварин IFAW.

Додаткова інформація щодо програми: +380 50 492 00 02

Читайте також: ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА: 6 СПОСОБІВ ПОКРАЩИТИ НАСТРІЙ ЗАВДЯКИ ДОМАШНІМ УЛЮБЛЕНЦЯМ 

Статті на тему