UA
RU

Видно здалеку: що носити, щоб було видно на неосвітлених вулицях

Редагувати переклад

Правильний одяг може убезпечити вас від неприємностей.

Прості правила, які допоможуть виділити вас із натовпу, у прямому значенні цього слова.

Видно здалеку: що носити, щоб було видно на неосвітлених вулицях.

Наразі в Україні включили економ-режим та намагаються мінімізувати використання електроенергії. Тому дійшли висновку, що варто зменшити вуличне освітлення. І, впевнені, це суттєво допоможе вирівняти роботу електростанцій, але внаслідок цього постала нова проблема — погана видимість на дорогах та вулицях. І щоб убезпечити себе, потрібно враховувати кілька правил у формуванні свого образу, якщо ви знаєте, що доведеться повертатися додому, коли стемніє. У них немає нічого складного, але ці рекомендації допоможуть вам виділитися у прямому розумінні цього слова.

Одягайте білий або світлий одяг

Продумайте свій образ з огляду на це правило. Світлий одяг допоможе виділити вас у темряві, тому водіям та іншим пішоходам буде легше вас помітити. Не обов'язково вибирати тотал вайт цибулю, можна надіти тільки верх - біла курточка і шапка, наприклад, або низ - штани та взуття. 

Придбайте речі або аксесуари зі світловідбиваючою стрічкою 

Зараз все частіше зустрічається одяг зі світловідбиваючої тканини. Вона точно допоможе вам у темну пору доби. Також можна придбати собі рюкзак з такою стрічкою, браслет чи жилет. Дуже часто одяг та аксесуари зі світловідбиваючою стрічкою зустрічаються у спортивних магазинах або колекція одягу для активного відпочинку.

Подумайте про світловідбивний одяг для дітей

Якщо ви гуляєте з дитиною ближче до вечора або пізно забираєте її з саду, подбайте про те, щоб і у вашого чада на одязі були світловідбиваючі смуги. Найчастіше вони передбачені на верхньому одязі та комбінезонах, але перед виходом, все ж таки, перевір його наявність.

Світлодіодні нашийники для тварин

Своїм домашнім вихованцям, з якими ви плануєте гуляти в темний час доби, потрібно придбати нашийник, що світитися або одяг зі світловідбиваючим ефектом.

Видно здалеку: що носити, щоб було видно на неосвітлених вулицях.

Як правильно носити світловідбиваючі речі?

Світловідбивна стрічка повинна бути на рівні очей водія, тому що саме вони є головною небезпекою для пішохода у темну пору доби.  

Стрічка має бути мінімум 15 кв. див. Вас має бути видно здалеку, тому не варто нехтувати цією рекомендацією. Тому світловідбиваючі стрічки краще сприймаються на частинах одягу, що рухаються (передпліччя, зап'ястя, гомілки).

Найкраще видно світловідбивну стрічку жовтого кольору. І якщо ви вибрали собі акцентний аксесуар, тоді краще розміщувати його з боку руху автомобіля. Для дітей краще, щоб світловідбиваючі елементи були по всьому тілу, щоб можна було розпізнати зростання та габарити дитини.

Такі прості правила допоможуть вам зберегти життя.

Інформація з ресурсу Spravdi

Статті на тему