UA
RU

Володимир Зеленський зустрівся з королем Чарльзом ІІІ

Редагувати переклад

Ця зустріч стала першою аудієнцією Глави Української держави у британського монарха за всю історію українсько-британських відносин.

Володимир Зеленський зустрівся з королем Чарльзом ІІІ-Фото 1

Під час візиту до Великої Британії Володимир Зеленський був прийнятий королем Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Чарльзом ІІІ.

Володимир Зеленський зустрівся з королем Чарльзом ІІІ-Фото 2

Володимир Зеленський привітав короля Чарльза ІІІ з нещодавнім сходженням на престол і побажав миру та процвітання британському народові. А також висловив подяку британцям та уряду країни. Президент наголосив на тому, що Сполучене Королівство є одним із найближчих і найважливіших союзників України:

«Для мене честь бути першим президентом України за всю історію українсько-британських відносин, якого вшанував своєю аудієнцією британський монарх. Вдячний Його Величності за теплий прийом і підтримку українських громадян, які знайшли притулок від війни у ​​Великій Британії».

Володимир Зеленський зустрівся з королем Чарльзом ІІІ-Фото 3

Раніше Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Сполученого Королівства Ріші Сунаком і виступив із промовою у парламенті Британії.

Володимир Зеленський зустрівся з королем Чарльзом ІІІ-Фото 4

Британські модні оглядачі обговорюють стиль Зеленського. Президент України у Лондоні був одягнений так само, як під час візиту до Вашингтона: у штани-карго кольору хакі і світшот з тризубом. ЗМІ схвалюють цей вибір: таким чином усі — від короля, прем’єр-міністра та депутата до пересічного глядача — без слів розуміють, що в Україні йде війна і українській армії потрібна допомога — ще більше зброї. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України

Читайте також: УКРАЇНА МОЖЕ БОЙКОТУВАТИ ОЛІМПІАДУ-2024