UA
RU

WoMo за підтримки Франко-української торгово-промислової палати та посольства Швеції в Україні запустило проект про українок “Незламні”

Ми маємо розповісти про силу українських жінок на весь світ.

Редакція жіночого видання WoMo за підтримки Торгово-промислової палати Франції та посольства Швеції в Україні запускає международний спецпроект “Незламні”, у якому розповість історії сміливих українських жінок, які, незважаючи на опасность та горе, беруть повноцінну долю у війні з росією з 24 лютого.

WoMo за підтримки Франко-української торгово-промислової палати та посольства Швеції в Україні запустило проект про українок “Незламні”-Фото 1

 

«Незламні — це про кожну з нас. Про силу нашого духу, про жіночу єдність і силу, про стійкість, коли треба покинути дім та спасти спочатку сім'ю, а потім країну. Це про силу не падати духом, підтримувати зараз хто чим може та навіть більше, відкривати в собі якості, яких не очікували, допомагати та будувати плани, як потім усе це відбудовувати. Цей проект і про жінок на передовій але він і про те, наскільки шкірна з нас сильна, що ми навіть не думали», - каже головна редакторка WoMo Вікторія Покатіс. 

Мета проекту – привернути увагу світової спільноти до всеохопної діяльності українських жінок, що вступили до лав ЗСУ чи теороборони, шукають та під кулями розвозять гуманітарну допомогу, рятують з-під завалів поранених, надають медичну допомогу, ціною власної безпеки евакуюють дітей, літніх людей, тварин .

Франко-українська торгово-промислова палата завжди була на боці жінок, підтримуючи їх у професійній кар'єрі та підприємницькій діяльності. Щодня ми були свідками неймовірної сили українок, а сьогодні вражені їх мужністю. Під час цієї несправедливої ​​та страшної війни франко-українська ТПП вирішила підтримати журнал WOMO. Журнал, який завжди прагнув зробити жінок помітними в суспільстві. Вітаємо Вікорію Покатіс, головну редакторку WOMO за цей спецпроект «Незламні», який ми з гордістю підтримуємо,

— каже директор Франко-української торгово-промислової палати Мод Жозеф

WoMo за підтримки Франко-української торгово-промислової палати та посольства Швеції в Україні запустило проект про українок “Незламні”-Фото 2

Директор Франко-української торгово-промислової палати Мод Жозеф

Читайте також: Європарламент підписав резолюцію щодо захисту українських жінок у ЄС

Героїні проекту – прості українки, які лише вчора жили звичайним життям, будували кар'єру, керували бізнесом, виховували дітей, а зараз – шкірна воює на своєму фронті, пришвидшуючи победу України. Саме через їх історії, в яких кожний чоловік зможе дізнатися собі, WoMo розповідатиме про війну, продовжуючи інформаційну боротьбу.

Жінки — важливі агенти та лідерки змін. З початку агресії вони не припиняли своєї роботи, та змінюють свою діяльність залежно від нагальних потреб. Важливо, щоб жінки брали участь у прийнятті рішень у всіх напрямках, адже ми знаємо з досвіду, що доля жінок робить рішення більш інклюзивним та краще відповідає потребам усіх, у тому числі уразливих груп. Цей проект – це важлива можливість почути різні історії жінок та показати їхню роботу,

- підкреслює посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг.

Ознайомитися детальніше мажна тут. Закликаємо запропонувати героїню, заповнивши форму ,та розповідати про проект. 

Womo — перший і єдиний дайджест сучасної ділової жінки, який говорити з активними, сильними, прогресивними жінками на близькі для них теми і зрозумілою для них мовою управлінні, технологіях, які вже зараз змінюють світ. Аудиторія медіа – 0,3 млн. читачів на місяць.

 

Статті на тему