UA
RU

Згадуємо Пашу Лі: його найяскравіші ролі у кіно

Редагувати переклад
З 22 лютого в національному прокаті стартувала воєнна екшн-драма режисера Ахтема Сеітаблаєва
 "Мирний-21" про звитягу та героїзм луганських прикордонників, які попри перевагу ворога в силі та техніці, не здалися й до останнього стояли за своє. Саме ця стрічка стала наразі останньою великою роллю для актора театру та кіно
 Павла Лі, якого 6 березня 2022 року цинічно вбили російські окупанти в Ірпені, під час виконання ним волонтерської місії. Аби вшанувати пам’ять загиблого, редакція Marie Claire підготувала підбірку українських фільмів за участі Павла, які варті уваги.

Згадуємо Пашу Лі: його найяскравіші ролі у кіно-Фото 1

"Мирний-21": зараз у кіно

В основі сюжету стрічки — події 2014 року, початок вторгнення окупаційних військ росії в Луганській області. Бійці луганського прикордонного загону не стали на бік окупантів і дали бій російським загарбникам, які переважали українців не тільки за кількістю особового складу, а й військової техніки. Назва фільму була обрана не випадково, адже Мирний-21 — це адреса кварталу, де був розташований луганський прикордонний загін.

Павло Лі зіграв у фільмі бійця з позивним “Осіріс”.

"Правила бою", 2017

Відомий у минулому олімпійський чемпіон Карпов – тренер, майстер спорту з боксу – готує сина Ігоря до чемпіонського бою й бере у якості спаринг-партнеру Тараса. Тарас – звичайний хлопець з вулиці, який в останній момент, через обставини, має замінити сина тренера й одержати перемогу.

#Selfieparty, 2016

Четверо друзів-студентів прокидаються в поліцейському відділку, не пам’ятаючи події вчорашнього дня. Їх звинувачують у вбивстві карлика, тіло якого знайшли на газоні будинку, де хлопці влаштували мегавечірку. Щоб встановити хід подій, герої вирішують зібрати усі фото та відео з вчорашнього погрому і з’ясувати, що ж трапилося минулої ночі.

“Тіні незабутих предків”, 2013

Український молодіжний містичний трилер. За сюжетом, біля години сивої давнини 9-ть мольфарів своїми закляттями загнали лютих демонів, які знищували людей, у “Книгу тіней”, навіки поневоливши злих духів своїми магічними ключами. Але один демон позбувся на волі й десятки років убивавши мольфарів, аби вирвати у них ключ-згарді разом із серцем. Залишився лише один ключ, який заважає темним силам опинитися на волі… вдруге він потрапляє до рук студентів…

"Штольня", 2006

Перший український україномовний трилер. П’ятеро студентів історичного факультету вирушають на археологічну практику. Від Професора вони дізнаються про загадкові легенди, пов’язані з місцем розкопок — таємничою штольнею: кажуть, що під час Другої світової війни тут був захований ідол Перуна. Поринаючи в підземелля, вони не здогадуються, що повернутися звідти зможуть не всі…

Також голос Павла Лі звучав у знайомих фільмах та мультфільмах, зокрема “Нікчемний Я 2”, «Зоряні війни: Пробудження сили», "Хоббіт" (3 частини), "Воно", "Тенет", "Володар перснів" (3 частини), "Мадагаскар", "Матриця" (перші 3 частини) та десятки інших.

Також серед фільмів, у яких зіграв Павло, очікуємо україно-американо-польську копродукцію у жанрі містичного трилеру “Егрегор” та драматичну комедію “Смак свободи”.

Читайте також: ВОЄННІ ЗЛОЧИНИ РОСІЇ: РОЗСТРІЛ ЗА СЛОВА «СЛАВА УКРАЇНІ!» 

Статті на тему