UA
RU

Життєві уроки від улюблених персонажів із серіалу «Друзі»

Редагувати переклад
Для багатьох "Друзі" стали частиною освітньої програми життя.

Чи любителі ви цей серіал чи ні, але сперечатися з його культовістю марно. Натомість пропонуємо повчитися у наших улюблених Рейчел, Джоуї, Чендлера, Моніки, Росса та Фібі.

Рейчел Грін

Урок: ніколи не пізно подорослішати. 

Коли ми вперше знайомимося з Рейчел, то бачимо перед собою дівчину із заможної сім'ї, яка хоче сама заробляти гроші (і приймати рішення). Перший епізод серіалу починається з того, що вона кидає нареченого біля самого вівтаря, щоб кардинально змінити своє життя, стати щасливішим і сильнішим. Щоб не розкидатися спойлерами, якщо ви якраз та людина, яка ще не подивилася «Друзі», просто скажемо, що їй вдалося стати самодостатньою жінкою з успішною кар'єрою.

Рос Геллер

Урок: завзятість окупиться.

Рос познайомився з Рейчел ще в ті часи, коли вони були дітьми, але справжнє почуття до неї народилося у нього 15 років. Нехай їм так і не судилося померти в один день, але він зміг досягти свого — подарувати Рейчел своє серце та дитину. Стриманий, нудний і педантичний, Росс ніколи не був ідеальною партією для Рейчел, але його щирість і наївність не могли її не зачепити.

Читайте також: КОЛИ ПОЧУТТЯ ОСТИЛИ: ЯК ПОВЕРНУТИ КОХАННЯ У ВІДНОСИНИ

Моніка Геллер-Бінг

Ваші неврози можуть бути милими.

Синдром відмінниці – це про Моніку. Нехай її друзям та чоловікові іноді складно витримати її авторитарний стиль спілкування, але частіше вони раді, коли хтось тримає все під контролем. Моніка спромоглася прийняти свій недолік і не намагатися стати іншою людиною, тому близькі люди стали з повагою ставитися до її рішень. Нехай іноді її «підриває», але на цей випадок із нею завжди поруч добряк Чендлер, готовий все винести. 

Чендлер Бінг

Урок: все треба сприймати з гумором.

Чендлер - найсмішніший персонаж у серіалі. Він саркастичний і завжди підбере жарт під будь-яку ситуацію (так, не завжди вдалий). Він завжди знає, як розрядити обстановку та змусити сміятися до кольок у животі. Чендлер вчить нас із гумором підходити до будь-яких неприємностей, від звільнення з роботи до розлучення з дівчиною. Якою ще може бути людина, щоб витримати життя з Монікою?

Читайте також: ШІСТЬ ПРИЧИН ДЛЯ сміху

Фібі Буф

Урок: бути божевільним це нормально.

Фібі мало хвилюють закони життя, прописані суспільством. У неї свій світ і, одного разу потрапивши до нього, вам просто не захочеться повертатись у реальність. Дівчина — професійний масажист, який час від часу «фрілансит», а ще вона — співачка та музикант, від чийого співу хочеться лізти на стіни. Вона чує голоси в голові, вміє читати по чайному листі і вірить у реінкарнацію у тварин. Але найголовніше, що вона вірить у себе, і ніхто не здатний переконати її в тому, що її спосіб життя надто навіжений.

Джоуї Тріббіані

Урок: робота в офісі не для кожного.

Джоуї не вдалося закінчити старшу школу, але він не відчуває від цього ніякого занепокоєння, адже його мета стати актором, а акторам не потрібні математика і географія. Він знімається в дивних шоу, дурних рекламах та безглуздих фільмах, але незабаром усвідомлює, що він зірка і поза сценою. Ми можемо посміюватися на його наївністю і слабким інтелектуальним розвитком, але чого у Джоуї не відібрати, то це віри у свою мрію. Іноді нам потрібно вимкнути дорослу та включити дитину. 

Статті на тему