UA
RU

Бренд Mansur Gavriel випустив сумки із яблучної шкіри

Редагувати переклад

Бренд Mansur Gavriel випустив свою популярну модель сумок Bucket Bag у 100% веганському матеріалі — яблучній шкірі.

Бренд Mansur Gavriel випустив сумки із яблучної шкіри-Фото 1

Нову версію розробляли півтора роки. Mansur Gavriel поставили за мету знайти екологічний матеріал, натхненний природою, який би ще й допомагав природу захищати. Так народилася ідея створити шкіру із яблук, точніше із відходів, які залишаються після переробки фруктів. Новий матеріал американський модний бренд виробляє із італійських яблук. 

Бренд Mansur Gavriel випустив сумки із яблучної шкіри-Фото 2

Яблука з Північної Італії використовуються для виготовлення соків, джемів та інших продуктів. Відходи, що залишаються, переробляються і отримують друге життя у вигляді шкіри на рослинній основі. Яблучні відходи використовуються для заміни похідних нафти. В Mansur Gavriel підрахували, що на кожному кг використаних залишків яблук заощаджується 5,28 кг CO2. Тож цей матеріал є вуглецево-нейтральним.

Бренд Mansur Gavriel випустив сумки із яблучної шкіри-Фото 3

В складі нової сумки Bucket Bag — 28% яблучної шкіри, 16% бавовни, 20% поліестеру та 36% поліуретану. Щодо характеристик, то вони, за словами виробника, не відрізняються від шкіри: яблучна шкіра — водонепроникна, міцна, довговічна, приємна на дотик і має яскравий колір.

Сумку можна придбати на сайті марки. Вона представлена в чотирьох кольорах — зеленому, чорному, бежево-жовтому і пастельно-рожевому. Ціна: $495.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Mansur Gavriel

Читайте також: ЕВОЛЮЦІЯ МОДИ: КУЛЬТОВІ МОДЕЛІ СУМОК ЗА 100 РОКІВ