UA
RU

Чим запам'ятався квітень очима України без мусора

Редагувати переклад

Щомісяця організація Україна без сміття звітує, що вони зробили за пройдешній місяць.

Кожен воює на своєму фронті. І поки наші ЗСУ захищають українські землі, інші організації турбуються про мікроклімат усередині країни. Такою є Україна без сміття, яка кожного місяця намагається зробити все більше і більше добрих справ на благо екології та країни.

Сировина для окопних свічок

Ініціатива Зі збору жерстяних та алюмінієвих бляшанок, воску та парафіну для окопних свічок активно діяла всю холодну пору і УБС дякуємо всім, хто долучається до зборів. Зараз залишається актуальною потреба у парафіні та воску, тож приносите їх на станцію. За цей місяць компанія передали 21 кг воску на окопні свічки. Гарний результат, волонтери дуже вдячні!

Чим запам'ятався квітень очима України без сміття-Фото 1

День здоров'я

7 квітня був Всесвітній день здоров'я та в рамках рубрики ЕКОКАЛЕНДАР компанія написала цікаву велику статтю про вплив різних видів пластиків на здоров'я. Про те, які пластики можна вважати безпечними та як вони змінюють свої властивості під впливом різних температур. Дізнавайтесь цікаві факти, щоб бути прискіпливими та знаними! Прочитати детальний аналіз із посиланнями на дослідження можна на сайті або скорочену версію в допису.

Чим запам'ятався квітень очима України без сміття-Фото 2

 Розповідали про полігони


 Ціль УБС - нуль відходів на свалках. Щодня вони з вами сортують і рятують майже всі можливі види відходів від безглуздого поховання на мусорних полігонах (які, по суті, є свалками). Організація зафіксувала найважливіші аргументи про те, чому сміттєві полігони цьому дописі. Читайте та розповсюджуйте, щоб більше людей дізналися про те, куди йде їх сміття з загальних баків та що робити, щоб припинити рух відходів у довкілля.

Чим запам'ятався квітень очима України без сміття-Фото 3

Допоможіть півнику обрати look!

Біля станції ви всі могли побачити скульптуру великого півника, який охороняє скло. Організація хоче зробити його яскравим та стильним і шукає художників, які могли б розмалювати півня. Якщо у вас є цікаве бачення і ви знаєте, як зробити з сірої скульптури гарний арт-об'єкт — пишіть їм у директ Ваші пропозиції.

Разом із WATSONS UA розвінчували екоміфі

Упевнені, що ви чули безліч міфів та стереотипів пов'язаних з екологічними темами. Проте, можливо, ми зможемо здивувати вас нашою підбіркою. Який пакет екологічніший: паперовий чи пластиковий? А який мех менш шкідливий для довкілля: натуральний чи штучний? Всі відповіді шукайте у цьому дописі.

Чудові ресайкл-новини

Спінений поліетилен відтепер УБС приймає на переробку. Тож якщо ви вже поклали його в пакет на спалювання — виймайте, щоб врятувати. Організація знайшла переробника, який робитиме з нього пластикову гранулу, з якої потім виготовлятимуть поліетиленові пакетики. На станції ви зможете знайти дві бочки: для білого та кольорового спіненого поліетилену.

Читайте також: Sustainability Talk: SISTERS — український магазин та дистриб'ютор свідомої косметики

Чим запам'ятався квітень очима України без сміття-Фото 4

Зелений Офіс

«Зелений Офіс» від УБС – це full-сервіс для юридичних осіб, який допоможе вам налагодити сортування у вашому офісі та зробити піклування про довкілля частиною вашої корпоративної культури. Хочете отримати презентацію та дізнатися про умови та деталі – заповнюйте форму або пишіть їм на пошту: green@nowaste.org.ua

Коротко про наші можливості:

  • навчальні та цікаві лекції для команди
  • облаштування офісу УБС-контейнерами для роздільного збору відходів
  • регулярний вивіз накопичених відходів
  • детальний звіт про обсяги вивезених відходів (удобно додавати ці оцифровані дані у річний КСВ звіт компанії)

Картині, перестановка та зміна графіку

Якщо днями відвідували станцію сортування, то вже могли помітити три величезні картини з пластикових кришечок, які тепер прикрашають стіни сортувальної зали. А хто ще не бачив — скоріш завітайте, щоби зробити пару селфі з репродукціями відомих робіт Ван Гога, Да Вінчі та Мікеланджело. 

Також компанія перемістила всі контейнери з вуличного гаражика в сортувальну залу і зробила невелику перестановку. Якщо вдруге не зможете знайти якийсь контейнер — зверніться до консультантів і вони залюбки вас зорієнтують. І найголовніше: з 1 травня на станції НОВИЙ ГРАФІК:

неділя, понеділок — вихідні

вівторок-п'ятниця — з 13:00 до 18:00 

субота - з 10:00 до 15:30 

«УБС Uklon» пн-пт: 9:00-18:00, суб: 10:00-15:30

Позбавити пакети на «Досортування» можна у будь-який день та годину.

Що подивитись: відео-гайд від УБС та Watsons UA

Корисне відео, яке розповідає про те, як розпочати екосвідоме життя за 10 кроків. Керівник київської станції сортування УБС — Остап дуже детально, але простими словами пояснити, що потрібно зробити в першу чергу, щоб стати на шлях свідомого споживання.

 

Статті на тему