UA
  RU

  Колекція сонцезахисних окулярів із квітів від Ochis

  Редагувати переклад
  Український бренд Ochis екологічно чистих окулярів присвячує новий реліз природі батьківщини

  Ochis 4


  Ochis першими у світі створили сонцезахисні окуляри з кави та побудували своє масштабне виробництво саме в Україні. Як українська компанія вони завжди надихалися багатством рідної природи, відчуваючи міцний зв'язок із землею як джерелом життя та краси. Намагаючись надати цьому зв'язку фізичного вираження, команда бренду створила колекцію Tsvit, в якій шкіра оправа прикрашена лепестками українських квітів: соняшника, чорнобривців та волошок. Згадки про них пронизують наш фольклор, наші пісні та вірші. Соняшник – символ волі. Чорнобривці – наша сила. Волошки – втілення української краси.

  Ochis 2


  До колекції увійшли шість дизайнів оправ, шкірна з яких може бути прикрашена будь-яким із трьох квітів. Узори на очках – унікальні та неповторні, так само, як неповторна шкірна квітка на планеті. Окуляри з чорнобривцями мають коричневі сонцезахисні лінзи, а з сонях та васильками – сірі. До шкірного замовлення додається кавовий футляр із відповідним паттерном лепестків.

  «Ми відчуваємося як ніколи пов'язаними з рідною землею, бо боремося за її незалежність і нашу свободу, тому значення української землі та всього, що вона народжує, стає центральним, – пояснює співзасновник та креативний директор бренду Акім Карпач. – Поєднання перевикористаної макухи та справжніх квітів – це інновація Ochis, яка могла народитися тільки тут, в Україні. Наше коріння проростає через усе, що ми робимо, та надихає нас рухатися далі».

  Ochis


  10% від кожної придбаної пари Ochis йдуть на гуманітарну допомогу – команда бренду звітує про витрати щомісяця у своїх соцмережах.

  Читайте також: SMALL TALK: FLOWEIRDY ПРО КОЛАБОРАЦІЮ ЗІ SLEEPER ТА ЗДАТНІСТЬ БАЧИТИ КРАСУ ДОВКОЛА

  Статті на тему