UA
RU

Pieces of Attire: нова осіння колекція бренду Selera

Редагувати переклад

Нова осіння колекція від українського slow fashion бренду Selera звертає увагу на болюче питання — відходи від модної індустрії.

Бренд неодноразово наголошував про своє відношення до навколишнього середовища та важливості сталого споживання, переходу на світлу сторону розумного виробництва, екологічністі тканин та переробки речей. 

Pieces of Attire: нова осіння колекція бренду Selera-Фото 1

В новій колекції Pieces of Attire дизайнерка Валерія Семчук використала частинки одягу, вбрання, як зазначається в назві, які вже були у вжитку.

Одяг — це мистецтво і йому не місце на смітнику. Кожна річ має власну історію, яку їй дають при створенні, плекаючи її на виробництві. Потім цю історію продовжує людина, яка носить своє вбрання, наділяючи його сенсом. Цим літом наша родина втратила дуже близьку людину, на жаль, ми безсилі в тому, щоб продовжити життя людині. Продовження життя для вбрання — це те, що в наших силах,

  — говорить Валерія Семчук.

Pieces of Attire: нова осіння колекція бренду Selera-Фото 2
 
Pieces of Attire: нова осіння колекція бренду Selera-Фото 3

В колекції були використані притаманні бренду натуральні кольори та натуральні тканини з вовни, кропиви та шовку. Основу колекції склали костюми зі спідницями максі, які є базою та трендом цієї осені. 

Деталі з необробленими краями, крій оверсайз та напівпрозорі вироби, які є ключовими для бренду, були використані і в цій колекції. Ще більше ресайклінгу та роздумів про стале споживання, ще більше філософії та любові до свої справи.

Pieces of Attire: нова осіння колекція бренду Selera-Фото 4

Pieces of Attire: нова осіння колекція бренду Selera-Фото 5

Читайте також:RENAISSANCE: апсайкл проєкт дизайнера Кирила Харітонцева

Для компейну дизайнерка спеціально створила картини з одягу, закликаючи змінювати відношення до споживання та ставлення до одягу. Він може бути мистецтвом, повсякденним чи святковим, головне — наше відношення до цього. 

Статті на тему