UA
  RU

  Режисер фільму "Не дивись нагору" пожертвував велику суму до Фонду надзвичайної кліматичної ситуації

  Редагувати переклад

  Кліматична ситуація змінюється з кожним днем ​​і стає все гострішим.

  Адам МакКей, який зняв фільм про проблеми клімату “Не дивись нагору” з Леонардо Ді Капріо та Дженніфер Лоуренс, пожертвував 4 мільйони доларів у Фонд надзвичайної кліматичної ситуації.

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від FilmPhoria (@filmphoria7)

  Це був найбільший внесок в історії цієї організації з 2019 року. Режисер також ухвалив рішення вступити до ради і безпосередньо брав участь у всіх процесах Фонду.

  Надзвичайний кліматичний фонд унікальний своєю прихильністю до ненасильницької та активної діяльності. Я пишаюся тим, що підтримую їхні зусилля і закликаю інших приєднатися до мене і зробити все можливе, щоб запобігти кліматичній кризі, що швидко погіршується.

  — каже оскароносний режисер.

  Читайте також: Ось так треба робити: Власник Patagonia подарував компанію екоорганізації

  Фонд був створений у 2019 році як міст між благодійністю та кліматичним активізмом. Згідно з його веб-сайтом, CEF профінансував понад 90 організацій та навчив понад 22 000 кліматичних активістів, виділивши понад 4 мільйони доларів лише цього року. Як фонд без пожертв, він покладається на донорів для збирання грошей.

  Варто лише згадати його останню картину, в якій в іронічній формі розповідається про те, що два астронавти нижчого рівня відправляються в прес-тур, щоб попередити людей про астероїд, який наближається, який знищить планету. Але практично всі ігнорують цю парочку і не приділяють належної уваги такому важливому питанню.

  Статті на тему