UA
RU

Режисер фільму "Не дивись нагору" пожертвував велику суму до Фонду надзвичайної кліматичної ситуації

Редагувати переклад

Кліматична ситуація змінюється з кожним днем ​​і стає все гострішим.

Адам МакКей, який зняв фільм про проблеми клімату “Не дивись нагору” з Леонардо Ді Капріо та Дженніфер Лоуренс, пожертвував 4 мільйони доларів у Фонд надзвичайної кліматичної ситуації.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від FilmPhoria (@filmphoria7)

Це був найбільший внесок в історії цієї організації з 2019 року. Режисер також ухвалив рішення вступити до ради і безпосередньо брав участь у всіх процесах Фонду.

Надзвичайний кліматичний фонд унікальний своєю прихильністю до ненасильницької та активної діяльності. Я пишаюся тим, що підтримую їхні зусилля і закликаю інших приєднатися до мене і зробити все можливе, щоб запобігти кліматичній кризі, що швидко погіршується.

— каже оскароносний режисер.

Читайте також: Ось так треба робити: Власник Patagonia подарував компанію екоорганізації

Фонд був створений у 2019 році як міст між благодійністю та кліматичним активізмом. Згідно з його веб-сайтом, CEF профінансував понад 90 організацій та навчив понад 22 000 кліматичних активістів, виділивши понад 4 мільйони доларів лише цього року. Як фонд без пожертв, він покладається на донорів для збирання грошей.

Варто лише згадати його останню картину, в якій в іронічній формі розповідається про те, що два астронавти нижчого рівня відправляються в прес-тур, щоб попередити людей про астероїд, який наближається, який знищить планету. Але практично всі ігнорують цю парочку і не приділяють належної уваги такому важливому питанню.

Статті на тему