UA
RU

Бейонсе запускає косметичний бренд для волосся CÉCRED

Редагувати переклад

Співачка Бейонсе розкрила секрет: вона запускає косметичний бренд по догляду за волоссям CÉCRED. Перші продукти мають з’явитися 20 лютого.

Бейонсе запускає косметичний бренд для волосся CÉCRED-Фото 1

Бейонсе вже натякала прихильникам, що відкриватиме бьюті-бізнес. Минулого травня співачка опублікувала пост в Instagram. Вона показала дві світлини: на одній — себе в дитинстві у перукарні, на другій — як вона зараз сама робить зачіску. І розповіла, що її першою роботою було підмітати волосся у маминому салоні. Також там починали музичну кар’єру Destiny’s Child — дівчата виступали перед клієнтами, поки їм робили зачіски. Співачка зізналася: тоді вона на власні очі побачила, що те, як ми дбаємо про волосся, може безпосередньо впливати на наші душі. А також, що завжди мріяла продовжити спадщину мами. І анонсувала новий проєкт:

«Не можу дочекатися, щоб ви побачили те, що я створила».

Зараз Бейонсе розкрила секрет: вона запускає косметичний бренд по догляду за волоссям CÉCRED. Перші продукти мають з’явитися 20 лютого. Поки лінійка тримається у секреті. Правда, у соцмережах бренда є відео, де клієнти діляться враженнями. Зокрема, розповідають про гарне зволоження, приємні аромати, ефективні косметичні продукти для кучерів і продукти, що надають блиск. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Beyoncé

Читайте також: ПАМЕЛА АНДЕРСОН СТАЛА ВЛАСНИЦЕЮ КОСМЕТИЧНОЇ МАРКИ SONSIE

Статті на тему