Crystal of Purity by S & T PARFUMS: нішевий аромат з енергією кришталів

Парфум Crystal Purity by S & T PARFUMS - це не просто доповнення до образу, це магія, яка пробуджує спогади та викликає емоції. Він може бути дзеркалом настрою, підкреслюючи силу чи ніжність, пристрасть чи романтику. У кожній краплі аромату прихована можливість створити неповторне враження, залишивши свій слід у серцях тих, хто вас зустріне.

Crystal of Purity by S & T PARFUMS: нішевий аромат з енергією кришталів-Фото 1

Crystal of Purity — це дебютний аромат молодого, але дуже амбітного бренду S & T Parfums, заснованого у 2023 в Україні. Аромат розроблений італійськими парфумерами-технологами на замовлення perfume bureau. Це дуже красива освіжаюча композиція, яка на початку розкривається квітковими нотами екзотичної магнолії в поєднанні з елегантним ірисом, злегка пряним базиліком та свіжою прохолодою цитронели.

Серце аромату звучить ніжно і благородно завдяки аккордам бузку, неролі, гвоздики та деревини, але при цьому бадьорить цитрусовими нотами бергамоту.Витончений шлейф складається з елітних пачулі, пікантних прянощів, свіжої зелені та прибережного ветиверу.

Crystal of Purity by S & T PARFUMS: нішевий аромат з енергією кришталів-Фото 2

«Немає кращого часу для старту бізнесу та реалізації своєї мрії ніж тут і зараз, бо як показує нам сьогодення, у нас є обмаль часу та можливостей. Якщо ти чогось хочеш потрібно обов’язково це одразу реалізувати . Ми не боїмося труднощів, випробувань, непростих часів, чітко ставимо перед собою цілі та їх реалізуємо”, — як кажуть засновниці бренду Катерина Соловчук та Світлана Третякова.

На досягнутому молодий, але амбітний бренд S&T Parfums зупинятися не планує, ставлячи перед собою великі плани. Незабаром виходить серія засобів догляду за шкірою — гель-скраб, лосьон та гель для рук з ароматом Crystal of Purity. Також у розробці знаходиться наступний нішевий аромат S&T Parfums, який має вийти до Нового року.

Crystal of Purity by S & T PARFUMS: нішевий аромат з енергією кришталів-Фото 3

Читайте також: НОВИНКА ВІД ІNSTITUT ESTHEDERM: ІННОВАЦІЙНА СИРОВАТКА ДОВГОЛІТТЯ AGE PROTEOM™ 

Статті на тему