Любов до себе – це обов’язок кожної з нас!
Плисти за течією і сподіватися, що все саме собою стане на свої місця не можна: підвищення самооцінки — це щоденна праця, яка вимагає від вас певних зусиль. Автор блогу My Body+Soul Деніел Коллі розповіла, як їй вдалося впоратися зі своєю невпевненістю:
Мій внутрішній монолог, сповнений негативу, став занадто гучним. Я постійно запитувала себе, що мені робити. Потім я подумала, що, можливо, мені це варто робити інакше. Можливо, мені варто придивитися до перебігу своїх думок.
Коллі виробила для себе чотири корисні звички, які допомогли їй закохатися заново.
«Спершу я відчувала себе ніяково, стаючи перед дзеркалом і обсипаючи себе компліментами, на кшталт «Ти гарна, розумна, талановита». Але потім я стала думати, що переді мною стоїть мій старий друг, який потребує підтримки та парочки добрих слів. Це допомогло”.
Науково доведено, що фізична активність вивільняє “гормон щастя” – ендорфін. Якщо ви відчуваєте невдоволення собою – вирушайте до тренажерної зали! «Я знаю, що мій фізичний, а, головне, психологічний стан покращується, якщо я роблю 30-хвилинну зарядку вранці. На вихідні я ускладнюю завдання та ходжу до зали».
Читайте також: ПРИРОДА сором’язливості: ЧОМУ МИ ЧАСТО БУВАЄМО НЕвпевнені в собі
Багато досліджень свідчать, що активне користування соціальними мережами призводить до депресії та почуття тривожності. «Я була справжнім Facebook-маніяком – оновлювала стрічку кожні 10-15 хвилин. А коли видалила програму, то усвідомила, як незначна, нецікава та стомлива інформація, яку я звідти черпала».
Подумайте про те, що робить вас щасливими, за що ви дякуєте долі/рідних/друзів/улюбленого/себе. Запишіть свої думки у блокнот. «Вечірня рефлексія може відкривати справді цікаві речі, наприклад, що ваше життя страшенно прекрасне».
Джерело фото: unsplash.com