Подкасти про бестселерів, коміксів і навіть екранізацію. Присвячується книголюбам та всім, хто хоче більше дізнатися про літературу.
Щомісячний підкаст веде редактор розділу літератури американського тижневика New Yorker Дебора Трейсмана. Дівчина запрошує відомих письменників та обговорює з ними твори різних авторів. Серед гостей були Салман Рушді, Річард Форд, Джордж Сондерс, Орхан Памук, Джонатан Франзен та багато інших.
Читайте також: 10 Telegram-каналів про книги та літературу
Завдання творців подкасту з гучною назвою «Найгірші бестселери» — не так розповісти про них, як зрозуміти, чому вони стали бестселерами. «Хочемо прояснити щось: ми не сноби. Якщо хтось читає Джеймса Паттерсона або книги про вампірів: прапор їм до рук. Ми читаємо ці книги, тому що нам цікаво дізнатися, що популярно, а також це дає найкраще уявлення про те, що радити читачам. Ми жартуємо про книги, які читаємо, але ніколи не жартуємо з читачів».
Якщо ви ніколи не брали комікси в руки, читали їх багато років тому і хочете знову повернутись до них, але не знаєте, з чого почати, то підкаст Тіма Пейджа у цьому допоможе. Через десять років після перерви у читанні коміксів він разом зі своїми слухачами розбирається, як зрозуміти, що книга вам підходить та розповідає основні терміни.
Читайте також: Найочікуваніші книги 2019 року
Регулярно ставите питанням «що читати далі?» – Зверніться за допомогою до Ганни. подкаст Що я повинен прочитати далі? народився з блогу, який дівчина завела за порадою чоловіка. У ньому вона публікувала всі власні думки, ідеї, статті про управління часом, і писала про книги. Анна або «сучасна місіс Дарсі», як вона себе називає, спілкується зі звичайними людьми, дізнається про їхні смаки в літературі і рекомендує їм відповідні книги.
Вічна суперечка на тему «що краще: книга чи фільм» стала головною темою подкасту Люка Елліотта та Джеймса Бейлі. У кожному епізоді вони обирають одну екранізовану книгу, читають її та дивляться фільм. Спочатку аналізують його як самостійну одиницю, а потім порівнюють із оригіналом. Серед викладених подкастів є випуски про «Гаррі Поттера», «Першого гравця приготуватися» і навіть серіал «Гострі предмети».
Читайте також: Як прочитати 100 книг за рік і не збожеволіти — інтерв’ю з автором Marie Claire
Україномовний підкаст розповідає про світові класики, їх біографію, цікаві факти та супроводжується коментарями літературознавців. Твориця проекту — журналістка Іванна Шкроміда — у 2016 році спалахнула ідеєю зробити україномовний подкаст, бо побачила відсутність такого продукту. Зараз доступно 15 епізодів, серед яких є випуски про Камю, Буковські, Оруеллу, Гессе та багатьох інших.