Якщо стандартний спосіб з’їсти шоколадку вже не допомагає підняти настрій, на допомогу прийдуть наші ідеї.
Бувають дні, коли все валиться з рук, працювати неможливо, а настрій нижчий за плінтус. Оскільки ми не роботи, а живі люди зі своїми проблемами та переживаннями, то не варто сприймати все надто серйозно. Видихніть і знайдіть ідеальний для себе метод перезавантаження.
Читайте також: Потрібно знати: продукти проти стресу (і як їх готувати)
1. Прогулянка чи пробіжка. Не зовсім практична порада, якщо на вулиці — 20ºС, але весняне потепління і літо, що наближається, дають нам таку можливість. Звичайна прогулянка або пробіжка допоможе прочистити думки і залишитися наодинці із самим собою.
2. Йога. Не всім подобається займатися йогою, та й багато асанів новачкам будуть не під силу. Але головні переваги йоги в тому, що, незалежно від рівня фізичної підготовки, за бажання нею можуть займатися всі. Завантажте програму, перегляньте кілька відеоуроків і починайте з легких вправ.
Читайте також: Програми для йоги, які сподобаються новачкам та досвідченим
3. Правило двох хвилин. Часто нас починають турбувати нав’язливі думки, що ми нічого не встигаємо і абсолютно непродуктивні. Щоб позбавитися почуття провини перед самим собою, почніть користуватися правилом двох хвилин. Його суть дуже проста: якщо на виконання завдання потрібно витратити менше двох хвилин, то зробіть його прямо зараз, а не відкладайте в довгий ящик. Таким чином, ви зможете зосередитися на великих завданнях і не хвилюватися через дрібниці.
4. Домашнє SPA. Маска для обличчя або ванна зі свічками, на жаль, не позбавить проблем, але допоможе прийти до тями після важкого робочого дня. Головна умова – не брати з собою телефон і повністю відволіктися від усіх проблем. Тільки у такому разі відпочинок піде на користь.
Читайте також: 10 способів відчути себе краще після важкого робочого дня
5. Тиждень без зобов’язань. Якщо 365 днів на рік жити в тому самому режимі, без відпочинку та перезавантажень, то можна потрапити до психіатра з нервовим зривом або зненавидіти свою роботу. Щоб такого не сталося, дозволяйте собі відпочивати та змінюйте звичний графік. Наприклад, після роботи ходіть з друзями в бар щодня і влаштуйте собі тиждень без обов’язків. Якщо не любите галасливі компанії та вечірки, знайдіть ту форму відпочинку, яка буде максимально комфортною саме для вас.
6. Відпочинок під час роботи. Неможливо працювати десять годин поспіль без відпочинку. Щодня виділяйте час для прогулянки за кавою, розминкою або невеликим перекушуванням. Розподіляйте час так, щоб від відпочинку не страждала якість роботи та продуктивність.