І справа не лише у зовнішніх змінах.
Хоч ми і звикли асоціювати спорт із зовнішніми змінами, він допомагає не лише прийти у форму та отримати тіло мрії. Регулярні фізичні навантаження також покращують настрій та борються зі стресом.
Читайте також: Ставимо цілі на рік: здоров’я та спорт
Дофамін – хімічна речовина, яка відіграє ключову роль у хорошому настрої. Його так і називають – молекула задоволення. Ми звикли, що піднімати настрій можна лише їжею, але це зовсім не так. Один з найкращих способів вироблення дофаміну – спорт. Бігайте, стрибайте на скакалці, займайтеся йогою або пілатесом і добрий настрій вам забезпечено.
Регулярні фізичні навантаження допоможуть не просто підвищити настрій, але також позбавлять стресу та занепокоєння у довгостроковій перспективі. Після активного тренування м’язи напружені та в організмі виробляється адреналін. У відповідь починається виплеск ендорфінів, які допомагають розслабитися та дарують щастя.
Читайте також: 6 фізичних симптомів стресу
У всіх бувають дні, коли не те, що тренуватися немає сил, а навіть встати вранці з ліжка. Але незалежно від втоми, турбот на роботі та вдома, не варто забувати про тренування. Саме фізичні навантаження дадуть цей заряд енергією і смотивують на нові звершення. Багато хто саме тому віддає перевагу ранковим тренуванням — щоб почуватися весь день на піку продуктивності.
Складно говорити про високу самооцінку, якщо вам не подобається своє тіло. Не обов’язково наслідувати якісь канони, головне — любити себе. Спорт допоможе зрозуміти свої можливості та потреби, а як приємний бонус ви отримаєте бажані трансформації.
Читайте також: Природа сором’язливості: чому ми часто буємо невпевнені у собі
Якщо вас регулярно турбують проблеми зі сном, то не потрібно бігти за снодійним, спробуйте зайнятися спортом. Будь-яка фізична активність допоможе позбутися безсоння та врятує від ранкових запізнень.
Джерело фото: unsplash.com