Дивлячись на тренерів, виникає питання: “Як їм вдається всього зберігати позитивний настрій, бути бадьорими та постійно посміхатися?”. Після 45 хвилин тренування ви стаєте такими ж енергійними, веселими та активними. Навіть якщо день був не вдалим, змусили себе прийти на тренування, то вже після, сповнені сил і радісніші.
Фітнес – це більше ніж присідання та віджимання. На тренуваннях ви можете здобути уроки, які стануть корисними не лише у залі. Для того, щоб розібратися, що може дати сучасній людині заняття фітнесом, ми поспілкувалися із засновником фітнес-студії hiitworks Ярославом Сойниковим і були приємно вражені.
Ви, напевно, не зустрічали тренера, за яким відразу видно, що він посварився з дружиною, не смачно поснідав або спізнився на зустріч. Він завжди веселий, енергійний та усміхнений. Цей настрій передається і всім присутнім на тренуванні. Після занять фітнесом навіть найзасмученіша і млява людина визнає, що було щось хороше в цьому дні. Адже від настрою залежить багато чого.
Якщо хтось вперше приходить на тренування, то його мають сумніви, а в голові відразу десятки питань: “А що якщо не вийде?”, “Раптом мені не сподобається?”, “Що якщо всі побачать, як я зганьблюсь?”. Чим більше люди думають про свої страхи, тим сильнішими стають останні.
Тренер – це людина, яка миттєво позбавить вас страху. Робите розминку, переходьте до першого кола вправ і розумієте, що всі сумніви, які мучили раніше, стають несуттєвими.
Читайте також: П’ять фітнес-звичок, які зводять до нуля користь від тренувань
Дуже часто люди із зайвою вагою вважають себе слабаками та думають, що не зможуть скинути кілограми. Люди, яким за 50, бояться зробити перші кроки та змінити фізичну форму. Але тільки-но вони переступають поріг фітнес-студії, так відразу розуміють, що їм під силу багато. Через період регулярних тренувань почуваються молодші, стрункіші, а головне – здоровіше. На заняттях тренер допомагає розкрити приховані можливості повірити у себе та почати змінювати життя.
Тренування вчать нас приділяти увагу одному завдання та доводити її ідеальності. Не дарма тренер кілька разів повторює, що потрібно зосередитися на диханні, відчути м’язи, які працюють при виконанні вправи. Тренування дозволяють позбутися інформаційного шуму та забути про багатозадачність хоча б на 45 хвилин.
Ось це вміння концентруватися на чомусь одному стане в нагоді і при виконанні рутинних справ в офісі.
Тренування – ідеальний сценарій всього життя. Спочатку ми розминаємось і готуємося до навантаження. Потім виконуємо один підхід і даємо собі трохи часу перепочити, випити води. Наприкінці заняття відновлюємося, розтягуємо м’язи та отримуємо задоволення від процесу.
Використовуйте тренування як приклад збалансованого та гармонійного життя: підготовка – робота – відпочинок – робота – відпочинок – робота – відновлення. Побачте, що часу на добу побільшає, як і ваших сил на виконання завдань.
Читайте також: 10 ПОРАД, ЯК ПОЧАТИ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ БУДИНКУ
Знайоме почуття, коли на ніч з’їдаєте торт, а потім мучите почуття провини, печія та тяжкість у шлунку? Ось це називається радість із домішками. Коли ми отримуємо секундне задоволення, а потім страждаємо. Можна перенести тренування та радіти, що отримали годину для виконання будь-яких завдань. А потім засмучуватися, що вага зростає, а м’язова маса втрачається.
Тренування – це радість без домішок. Зробили зусилля – здобули результат. І жодного почуття провини після.
Часто люди настільки націлені отримати швидкий результат, що забувають про задоволення від процесу. Щогодини перевіряють вагу, вранці роблять виміри сантиметром, але не бачать позитивних змін.
А є інший тип людей. Вони захоплені тренуваннями, займаються на втіху, а на фітнес-тестуванні бачать, як непомітно пішли 7 кілограм. Важливо змістити увагу із небажаних кілограмів на задоволення від тренувань. Ось тоді справді можна отримати бажаний результат.