Нове десятиліття і новий сезон вже настали, тому саме час дізнатися про актуальні тренди.
Тренди в бьюті-індустрії, на відміну від модної, змінюються не так швидко, але рік у рік зіркові візажисти дивують нас на Тижнях моди. Правда, не всі ідеї, які вони показують, застосовні у реальному житті.
Розповідаємо та показуємо на прикладах, який макіяж буде актуальним у 2020 році.
Читайте також: 7 nail-трендів 2020 року, які варто спробувати
Тенденції макіяжу такі, що світом керує натуральна краса. Тому, виходячи з того, як ви доглядаєте свою шкіру — такий і буде результат. Підбирайте догляд індивідуально та відповідно до типу шкіри,
– Радить засновниця makeup & hair school No Retouch Віка Олійник.
З трендів по догляду за шкірою можна виділити такі:
Про темні бровки на половину обличчя можна забути. Повітряні, легкі і чітко промальованого контуру — так званий «новий чорний». Тепер брови більше схожі на брови, а не на грим театрального актора чи карикатуру.
Одна з головних процедур, яка допоможе отримати трендові брови – ламінування. Так звані «мильні» брови можна зробити і в домашніх умовах, для цього знадобиться лише відповідний засіб та щіточка.
Можна укладати брови і за допомогою фіксуючого гелю, але перестаратися не варто, щоб вони залишалися рухливими та повітряними.
Читайте також: Що таке «мильні брови» і чому це новий бьюті-тренд
Традиційна чорна підводка та акуратні стрілки все ще залишаються важливою частиною класичного макіяжу, але навіть знаменитості на червоні доріжки все частіше вибирають неонові підводки або плаваючі. Подібна техніка передбачає промальовування стрілки під бровою за допомогою лайнера, олівця або тіней.
Ще одна ідея зробити образ виразнішим — акцент на внутрішньому куточку ока. Тінями або тим самим підводкою зробіть кілька мазків і розтушуйте. З таким елементом весь решта макіяж повинен бути спокійним і непомітним: ніякого хайлайтера, контурингу чи яскравих губ.
Читайте також: Головні антитренди 2020 року
Макіяж очей, схожий на картину, складно зробити самостійно, але новий тренд на акварельні розлучення більш практичний та легкий у виконанні. Достатньо взяти м’яку кисть, пастельні тіні та нанести їх на рухливу повіку. Потім потрібно все розтушувати, уникаючи чітких контурів і намагаючись не використовувати велику кількість пігменту.
У 2020 році візажисти повертаються до великих вій, особливий акцент робитимуть на нижньому столітті, промальовуючи волоски яскраво. Якщо ви раніше забували або навмисно не фарбували нижні вії, навчитеся керуватися з тушшю та пензликом.
Ідеально продемонструвала тренд на вії а-ля 60-ті Софі Тернер на премії SAG Awards.
Читайте також: Дивний бьюті-тренд: звідки взялися хвилясті «губи-восьминоги» або «губи диявола»
Тут все просто: менше графіки і більше тушовки,
— радить Віка Олійник.
Ефект зацільованих чи винних губ – улюблений прийом багатьох візажистів, який, на щастя, легко повторити вдома. Зробити їх розпливчастим теж досить просто: нанесіть помаду на центр губ, а потім розтушуйте до контурів пензлем або пальцем.
Матовий фініш у макіяжі вже кілька сезонів тому всі візажисти проміняли на сяйво хайлайтера, але цей тренд іде на спад. Кремова і волога шкіра виглядає куди природнішою і здоровішою, а мерехтіння хоч і допомагає зробити акцент на потрібних частинах обличчя, але невміння користуватися хайлайтером часто псує макіяж.
Бьюті-бренди будуть пропонувати все більше продуктів, кремів та бальзамів для обличчя, які допоможуть досягти природної зволоженості.
Сухі матові текстури з явно дешевим фінішом у новому сезоні вам точно не потрібні. Вони підкреслюватимуть недоліки, особливо на сухій або проблемній шкірі. Переходимо на кремові текстури, але щоб це було комфортно в житті, вони мають бути стійкими.
До речі, це легко перевірити: для цього необхідно нанести їх на руку. Якщо через пару хвилин вони не піддаються тушовці, це те, що потрібно. Ще це зробить макіяж природним і живим, а зовнішній вигляд свіжішим і відпочившим,
– каже візажист.
Читайте також: 7 трендів на прикладі гостей Тижня моди у Копенгагені
Ледве помітним рум’янам, що надають ефекту щік з морозу, приходять на зміну більш насичені кольори. Техніка нанесення теж воліє інша, куди ексцентричне звичної.
Зіркові візажисти пропонують наносити рум’яна не тільки на вилицю та яблучка щік, але й вище, аж до очей. Колір може перекликатися з тінями, а може і контрастувати, будь-який варіант виглядатиме свіжо та цікаво.
Рум’яна наносимо дуже сміливо і не боїмося додавати акценту. Якщо ви все-таки “старовір”, то можна використовувати і сухі текстури, але з сатиновим дрібнодисперсним фінішом,
– зазначає експерт.
Якщо до ефектних перлів на нігтях ми вже звикли, настав час прикрашати по-новому і обличчя. Окрім страз та блискіток у зоні століття на Тижнях моди візажисти представили спеціальні прикраси.
Перли кріпляться до шкіри за допомогою звичайного клею для накладних вій і можуть протриматися цілий день, якщо не активно чіпати руками обличчя.
Дивіться інші ідеї трендового макіяжу 2020: