UA
RU

Montblanc представили новий аромат Montblanc Explorer Platinum

Редагувати переклад

Montblanc представили новий аромат Montblanc Explorer Platinum. Він має сподобатися чоловікам, які люблять подорожувати і насолоджуватися красою гір. 

Montblanc представили новий аромат Montblanc Explorer Platinum-Фото 1

Новий аромат Montblanc Explorer Platinum був натхненний подорожами і красою гірських вершин: 

«Нове доповнення до колекції Explorer передає хвилювання та красу подорожі на великі висоти завдяки потужному деревному аромату та вдосконаленому дизайну флакону. Шлях до вершини складний і непередбачуваний. Але, мабуть, найбільш захоплюючий і надихаючий. Це історія про дивовижну зустріч між людиною і горою. Platinum сягає корінням у саму основу бренду Montblanc та його зв’язок з горами. Дім, названий на честь найвищої вершини Європи, продовжує створювати супутників життя, які надихають безстрашних на досягнення неможливого. З дизайном і продукцією, натхненними величною красою гір і льодовиків».

Montblanc представили новий аромат Montblanc Explorer Platinum-Фото 2

Парфюмери Montblanc передали красу зимової природи за допомогою насиченої древесної бази і свіжого повітряного акорду. Яскраві ноти деревени, кедра і кипариса символізують гірський ліс. Іскристі і хрусткі ноти шавлії, листя фіалки, грейпфрута нагадують сніг та лід. Всі вони поєднуються разом нотами моху, мускусу і амбри.

Montblanc представили новий аромат Montblanc Explorer Platinum-Фото 3

Натхненням для флакону був годинник Montblanc 1858 Geosphere, присвячений альпінізму загалом і марафону Seven Summit зокрема. Візуально флакон аромату Montblanc Explorer Platinum нагадує браслет годинника. Сріблястий ковпачок прикрашає емблема Montblanc. Рекламну кампанію також знімали у горах — італійських Доломітах. Автором світлин став фотограф Матьє Сезар. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Montblanc

Читайте також: LOVE STORY: ВІКТОРІЯ БЕКХЕМ ПРЕДСТАВИЛА КОЛЕКЦІЮ АРОМАТІВ

Статьи по теме