Карантин карантин, а догляд за собою ніхто не скасовував. Зважаючи на те, що салони краси закриті – у дівчат з’явився новий challenge: робити звичні процедури вдома.
Щоб допомогти своїм клієнтам, манікюрні студії запустили онлайн-консультації зі зняття гель-лаку, косметологи розповідають у Instagram, як зберегти хороший стан шкіри обличчя та не пересушити руки, а hair-майстри проводять у Мережі майстер-класи, як зробити ідеальний браш удома.
Для того щоб все це зробити в домашніх умовах, вам не обійтися без різних пилок, бафів, маскок і спеціальних засобів для шкіри рук.
Ми вирішили дати кілька порад, як правильно доглядати за собою під час тотального #STAYATHOME, та поговорили зі спеціалістами маркетплейсу Prom.ua, майданчики авторських товарів Crafta.ua та онлайн-сервісу замовлення послуг Kabanchik.ua, щоб дізнатися, які beauty-кошти та послуги стали частіше замовляти в інтернеті під час карантину заради краси.
Часте використання мила та антисептиків провокує надмірну сухість шкіри рук, а також поява мікротріщин або навіть дерматиту.
Перетворити миття рук на приємну SPA-процедуру та знизити негативний вплив допоможе мило на основі омилених олій оливи, кокосу та виноградних кісточок. Краще вибирати з тих, які не містять ароматизатори, барвники та консерванти. А колір і аромат такому натуральному милу надають ефірні олії та пудри з різних трав та квітів.
Читайте також: ВСІ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ГІГІЄНУ РУК: ВІД ДЕЗІНФЕКЦІЇ ДО ЗВОЛОЖЕННЯ
У березні попит на мило ручної роботи виріс в інтернеті в 3 рази і зараз це найпопулярніший товар у майстернях, які займаються крафтовою косметикою.
Must зараз – зволожуючий крем. Якщо раніше його можна було наносити на шкіру рук уранці та ввечері, то зараз краще робити це регулярно протягом усього дня. А також варто додати до свого арсеналу догляду за руками та поживні засоби, наприклад, натуральні батери, які легко вбираються. Їх також рекомендують використовувати як масажне масло для тіла.
Вам знадобляться: рідке органічне мило або мило ручної роботи з ефірними оліями, крему для рук, у складі яких містяться гіалуронова кислота, амінокислоти, екстракт алое, молочна кислота та пропіленгліколь, натуральний баттер.
Читайте також: ЧИМ ВРЯТУВАТИ ПЕРЕСУШЕНУ ШКІРУ РУК? НЕ ТІЛЬКИ КРЕМОМ
Насамперед ваші засоби для обличчя повинні підходити вам за типом шкіри. Наприклад, якщо у вас суха та пошкоджена шкіра, то потрібно приділити особливу увагу її зволоженню.
Вам знадобиться: маска із муцином. Муцин надає потужну омолоджуючу та відновлюючу дію на шкіру.
Якщо у вас проблемна та жирна шкіра, то сконцентруйте всі сили на очищенні та боротьбі із запаленнями.
Читайте також: КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНИЙ: ПЛАН ПЕРЕТВОРЕННЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
Вам знадобляться: очищаючі пінки або гелі для жирної шкіри, пухирцеві маски з глиною, маски з алое та водоростями.
До речі, з початком карантину кількість онлайн-замовлень масок для шкіри обличчя зросла більш ніж у 2 рази – на 120% порівняно з лютим.
Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зараз потрібно вашій шкірі – проконсультуйтеся онлайн з дерматологом або косметологом і замовте саме те, що порадить фахівець.
Під час карантину не потрібно їхати в офіс або на зустрічі, тому постарайтеся не шкодити волоссю феном, праскою або плойкою і не обтяжувати його стайлінговими засобами.
Натуральність вже давно в моді, і зараз цей тренд актуальний як ніколи. Дайте волоссю час відновитись від усіх негативних зовнішніх факторів.
Зараз можна витратити більше часу на догляд за своїми локонами, тому побалуйте себе натуральними шампунями та масками для шкіри голови та волосся від українських майстрів чи брендів.
Читайте також: ТВЕРДИЙ ШАМПУНЬ: ЧОМУ ЦЕ ЕКОЛОГІЧНО?
За час карантину попит в інтернеті за ці кошти зріс на 16%.
Якщо ваше волосся швидко стає жирним біля коріння – спробуйте засоби із зеленою глиною, яка містить цілий набір мінеральних компонентів і вбирає надлишок себуму.
Для кінчиків, що січуться, підійде порційна поживна маска на основі кокосу з ефірними оліями лаванди, іланг-ілангу і лимона. Її потрібно розігріти на водяній бані і нанести теплою, щоб вона краще ввібралася. А потім змити натуральним шампунем.
Зараз набирає популярності твердий шампунь, який не так сильно милується, зате створений на основі м’яких ПАР, не містить силіконів та барвників.
Читайте також: ЯКИЙ ШАМПУНЬ ВИБРАТИ, ВИХОДЯЧИ З ТИПУ ВОЛОССЯ І ШКІРИ ГОЛОВИ
Також можна відмовитися і від фарбування волосся на час. Коли карантин закінчиться – волосся скаже вам спасибі, і вам не доведеться переживати за результат домашніх експериментів із кольором.
Те, хто не зміг відмовитися від hair-майстра в період карантину шукали таких майстрів онлайн. Так, у березні популярність їхніх послуг підскочила на 151%, порівняно з минулим місяцем.
Вам знадобляться: твердий шампунь, кондиціонер для волосся, маска для шкіри голови, що регенерує/очищає, поживна маска на кінчики або всю довжину волосся, консультація професійного перукаря.
Зараз найсприятливіший час дати вашим нігтям відпочинок. Зніміть гель-лак у домашніх умовах, а потім надайте нігтям форму та покрийте лікувальним лаком, щоб дати нігтьовій пластині відновитись.
Також не забувайте про кутикулу, в інтернеті – багато засобів для догляду за нею.
А ось обрізний манікюр у домашніх умовах краще не робити.
До речі, попит на манікюрно-педикюрні набори в Інтернеті збільшився на 31%, порівняно з минулим місяцем.
Але, що цікаво, далеко не всі готові займатися цією процедурою самостійно. Багато дівчат замовляють послуги майстра манікюру. Кількість онлайн-замовлень на ці послуги збільшилась у 2 рази.
Вам знадобляться: засіб для зняття гель-лаку, апельсинові палички, стартовий набір для манікюру, 2 пилки: м’яка та тверда, баф, лікувальний зміцнюючий лак для нігтів, засіб для догляду за кутикулою.
Читайте також: Як доглядати за нігтями в домашніх умовах
Релакс у власній ванні – чудовий спосіб провести вечір на карантині. А зробити процес максимально приємним та корисним допоможуть скраби та бомбочки ручної роботи.
Вируючі кульки пом’якшують воду, а ефірні олії у складі зволожують шкіру. Майстри створюють цілі набори, де кожна бомбочка унікальна – із сухоцвітами, різнобарвною морською сіллю, скрабуючими добавками.
На початку весни кількість онлайн-замовлень на скраби ручної роботи збільшилася на 56%.
Особливо популярні гідрофільні скраби, в яких спеціальні олії при контакті з водою перетворюються на ніжне молочко та легко змиваються. Як скрабуючий компонент додають і такі незвичайні інгредієнти як мак, какао і кокосову стружку.