UA
RU

Бренд Гаррі Стайлза Pleasing представив аромати

Редагувати переклад

Співак і актор Гаррі Стайлз представив три аромати, які вийшли під його брендом Pleasing. Нові аромати — результат співпраці бренда з Парфюмерним домом Robertet.

Бренд Гаррі Стайлза Pleasing представив аромати-Фото 1

Гаррі Стайлз розширив асортимент свого бренда Pleasing. Тепер під цією маркою продаються три нові аромати. Вони зроблені у співпраці з Парфюмерним домом Robertet. Ці новинки підходять і чоловікам, і жінкам. У колекції — три парфюмерні води: деревно-амброва Bright, Hot, деревно-мускусна Closeness, свіжа квіткова Rivulets.

Бренд Гаррі Стайлза Pleasing представив аромати-Фото 2

Аромат Bright, Hot, за задумом парфюмерів, нагадує денний сон під теплим сонцем. Щоб досягнути такого ефекту, вони поєднали ноти сливи, листя тютюну, масла ірису, кедра, бобів тонка, ванілі, амбри та додали морський акорд. У своїй роботі Дім Robertet, як й Pleasing, дотримується правил сталості. Тут використовують екологічно чисті натуральні матеріали. А також підтримують невеликі громади, які практикують екологічні методи виробництва. Так, боби тонка, які входять до складу аромату Bright, Hot походять з Бразилії. Robertet фінансує збір урожаю та підтримує постачальників протягом усього процесу від вирощування до збору.

Бренд Гаррі Стайлза Pleasing представив аромати-Фото 3

Closeness натхнений близкістю. Аромат «шкіри, що притискається до шкіри» склали із нот рожевого перцю, кардамону, ірису, моркви, бамбука, індійський папірусу, кашемірового дерева, мускусу. Ключовим екологічним інгредієнтом Closeness є масло ірису. Його Robertet отримує від марокканського постачальника. 

Бренд Гаррі Стайлза Pleasing представив аромати-Фото 4

Аромат Rivulets відображає «приємну зустріч з незнайомцем». Її парфюмери передали за допомогою нот насіння амбретти, лимона, чорного перцю, льону, амброксану, мускусу. Головний екологічний інгредієнт цієї парфюмерної композиції — насіння амбретти. Цей натуральний компонент Дім Robertet отримує від фермерів з Сальвадору. Матеріал, з якого беруть ще одну яскраву ноту — лимона, їм постачають кооперативи з Калабрії та Сицилії. 

Бренд Гаррі Стайлза Pleasing представив аромати-Фото 5

Всі аромати Pleasing є веганським. Вони не містять парабенів і фталатів. Новинки представлені у скляних флаконах. Кожен флакон можна повністю переробити після використання.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Pleasing

Читайте також: LOVE STORY: ВІКТОРІЯ БЕКХЕМ ПРЕДСТАВИЛА КОЛЕКЦІЮ АРОМАТІВ

Статьи по теме